На голову Новини Вінницькі чиновники написали Яценюку про пільговиків

Вінницькі чиновники написали Яценюку про пільговиків

98
0

Депутати Вінницької міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо деяких соціальних виплат.

Депутати Вінницької міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо деяких соціальних виплат.

 

Вінницькі чиновники написали Яценюку про пільговиків

 

Як повідомляє прес-служба мерії, вінницькі обранці просять уряд підвищити прожитковий мінімум громадян не з 1 грудня 2015 року, як це заплановано, а з 1 липня. Також рада просить не відміняти безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення до тих пір, поки не буде запроваджена адресна грошова допомога. Звернення підписали 42 депутати міської ради, повідомив в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

 

– Та ситуація, яка сьогодні складається навколо підвищення тарифів, навколо скасування пільгового проїзду громадян, вона, звичайно, серйозно турбує всіх людей. З депутатами міської ради, заступниками міського голови, членами виконкому ми неодноразово обговорювали всі ці проблеми, і які могли б бути шляхи їх вирішення, враховуючи економічну ситуацію і той стан, який є в нашій державі, – прокоментував в.о. мера.

 

Він додав, що глава Уряду повідомив, що на субвенції для відшкодування перевезень пільговиків транспортним компаніям у держбюджеті виділено на 2015 рік 1,9 млрд. грн. «Тобто органи місцевого самоврядування підтримали і почули. І це, вважаю, дуже добрий знак», – зауважив Моргунов.

 

Нагадаємо, 18 травня вінничани пікетували Вінницьку міську раду. Містяни влаштувати мітинг проти підвищення тарифів ЖКГ та цін на енергоносії для населення.

 

Джерело:  i-vin.info

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я