На голову Новини Вінничани вчитимуться української мови безкоштовно

Вінничани вчитимуться української мови безкоштовно

339
0

  До проекту “Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською” долучилася Вінниця. Протягом 5-6 місяців усі охочі мешканці міста будуть підвищувати рівень володіння мовою та долати бар’єри у спілкуванні – пише news.mistinfo.com.

 До проекту “Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською” долучилася Вінниця. Протягом 5-6 місяців усі охочі мешканці міста будуть підвищувати рівень володіння мовою та долати бар’єри у спілкуванні.

 

У Вінниці координуватиме громадська активістка Дарина Уманська.

 

На зараз у місті розпочалося формування груп. Записатися на курси можна за телефоном: 093 85 65 465.

 

Програму занять укладено у Києві й розрахована вона на 36 академічних годин. У рамках курсів, також заплановані зустрічі з письменниками, кінопокази, лекції з історії, культури.

 

Безкоштовні курси української мови цього року стали загальнонаціональними і, починаючи з 1 жовтня, вже стартували у 14 містах: Житомирі, Кіровограді, Кременчуці, Калуші, Херсоні, Луганську, Києві, Сумах, Севастополі, Черкасах і Донецьку. Також формуються групи слухачів у Дніпропетровську, Одесі та Вінниці.

 

Увесь проект реалізовуватиметься на засадах волонтерства; важливу роль відіграватиме ініціативність громадськості міст, долучення до справи регіональних осередків Всеукраїнського комітету захисту української мови.

 

Нагадаємо, безкоштовні курси української мови ініціював у червні Олександр Доній – один із фундаторів Всеукраїнського комітету захисту української мови, народний депутат України.

 

Прес-служба Всеукраїнського комітету захисту української мови (067 67 222 88)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я