На голову Новини Вінничани хочуть очиститись від корупції

Вінничани хочуть очиститись від корупції

162
0

Очистити Вінниччину від корупції запланували активні громадяни нашої області та представники громадських організацій.

Очистити Вінниччину від корупції запланували активні громадяни нашої області та представники громадських організацій.

 

 

Вчора, 13 листопада, в приміщенні актової зали готелю «Поділля» пройшли установчі збори нового громадського об’єднання «Рух за очищення Вінниччини від корупції», за участі 35 представників ГО, 5 представників ЗМІ, 5 членів політичних партій та 49 активістів.

 

 

Присутні активно обговорювали положення Руху, при цьому вносили свої зауваження та пропозиції щодо майбутніх завдань новоствореного об’єднання.

Голосуючий засідання Віктор Малиновський зауважив на необхідності створення саме такого Руху, адже, з його слів, корупція – це ще страшніша біда чим війна на сході України.

– Корупція роз’їла нашу країну з середини, в результаті ми не маємо нормальної медицини, освіти, а українська армія залишилась голою і босою. Як би не всюдисуща корупція Україна процвітала б. А те, що ми сьогодні так гарно зібрались свідчить про те, що кожному з нас набридло свавілля чиновників, які озолотились на грошах свого ж народу, – резюмував Віктор Малиновський.

 

 

Серед активістів були присутні також відомий у Вінниці та за її межами адвокат Валерій Палій, боєць «Айдару», вінницький люстратор Юрій Павленко. Вони увійшли й в робочу групу Руху.

 

 

До речі, на збори були запрошенні й представники від місцевої влади:

– Хочу проінформувати вас, що сьогодні ми запросили на зібрання голову Обласної державної адміністрації чи його представника, голову обласної ради чи його представника і також виконуючого обов’язки міського голови Моргунова, – говорив головуючий на зборах Віктор Млновський. – Єдиний, хто відгукнувся і направив свого представника – це Свитко Сергій Михайлович. Особисто він не зміг прийти, бо сьогодні на нараді. Всі інші проігнорували.

Та активісти не здивувались провладному ігноруванню, адже не раз відчували його на собі.

Загалом публіка схвально оцінила ініціативу створення такого Руху, хоча із залу чулось, що було б краще, якби він організувався раніше, як мінімум, перед парламентськими виборами.

 

 

Це дозволило б «відфільтрувати» майбутніх народних депутатів. Та, як кажуть в народі, краще пізно, чим ніколи.

 

На збори приїхали представники з районних центрів аби втілити ідею зі створенням «очисного» Руху на місцях, адже корупціонерів вистачає скрізь.

Звідси виникла необхідність обрати голову Руху міста Вінниці й головного в області куратора по очищенню Вінниччини від корупції.

 

 

В подальшому ж буде налагоджуватись система й районних осередків.

Також в структурі Руху заплановані комітети:

Комітет по очищенню влади;

Антикорупційний комітет;

Комітет етики;

Фінансовий комітет;

Комітет по зв’язкам зі ЗМІ

Кандидатури по кожному з цих комітетів запропоновані, однак чи будуть вони остаточними – будуть вирішувати активісти на наступному зібрані шляхом голосування.

 

А поки що, зійшлись на тому, що «Рух за очищення Вінниччини від корупції» офіційно зареєструють як громадську організацію.
Як підсумував на завершальному етапі зборів Віктор Малиновський: «Роботи в цьому Русі вистачить усім, адже корупціонерів у нас, нажаль, до біса».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я