На голову Новини Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

166
0

Інформаційну брошуру "Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції" випустила Фундація «Відкритий Діалог».

Інформаційну брошуру "Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції" випустила Фундація «Відкритий Діалог».

 

 

Інформаційну брошуру під таким заголовком випустила Фундація «Відкритий Діалог». Друк став можливий завдяки підтримці Шведського агентства міжнародного розвитку та Української гельсінської спілки з прав людини.

 

На створення такого довідника активістів Фундації наштовхнув досвід спілкування із солдатами, що перебувають в АТО або звідти повертаються, а також із їхніми родинами.

 

– Склалося враження, що процедура отримання статусу учасника і оформлення пільг є настільки складною, що середньостатистичний солдат чи його родина не в стані розібратися з усіма бюрократичними перипетіями. Тому ми вирішили допомогти їм у міру можливості: проаналізували законодавство і оформили інформацію у вигляді схем та алгоритмів. Формат А5 дозволить завжди мати брошуру із собою: чи то в коридорах установ, чи навіть на полі бою. Наші партнери з УГСПЛ розповсюдять брошури по мережі своїх громадських приймальнях, а ми будемо розповсюджувати брошури тими ж каналами, якими розповсюджуємо гуманітарну допомогу, а також сподіваємося на підтримку інших волонтерських організацій, – пояснює Агнєшка Гуральська, менеджер проекту.

 

Усього надруковано 4000 екземплярів – по 2000 кожною мовною версією – українською та російською.

 

У брошурі розкриваються питання того, як отримати статус учасника АТО та посвідчення «Учасника бойових дій» та «Інваліда війни», які існують пільги та одноразові допомоги, та ін. Брошура розповсюджується безкоштовно і адресно, а також доступна для безкоштовного завантаження у нас на сайті. Заохочуємо до поширення!

 

 

Скачати брошуру "Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції"

 

Джерело: life.pravda

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я