Війна Війна може знову вийти за межі Сходу і Півдня – генерал ЗСУ

Війна може знову вийти за межі Сходу і Півдня – генерал ЗСУ

185
0

За даними ГУР Міноборони, за останні два місяці Росія випустила понад 800 безпілотників над територією України.

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв вважає, що війна РФ проти України може знову вийти за межі Сходу і Півдня нашої країни, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, а Україна відчуватиме зменшення допомоги з боку партнерів.

“Ми розуміємо, що зараз відбувається війна ресурсів. Російська Федерація отримує свої ресурси за допомогою Вісі зла – це Північна Корея, це Іран. А ми за допомогою наших партнерів, отримуючи від них засоби протиповітряної оборони, протистоїмо Російській Федерації їхніми ресурсами. Треба розуміти, що скорочення допомоги дійсно вдарить по нашій обороноздатності. Але ми будемо боротися тим, що маємо”, – сказав Наєв в інтерв’ю ABC News.

Він попередив, що, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, війна може знову вийти за межі Сходу і Півдня.

“Ми готуємося до цього. Ми будуємо оборону, ставимо міни, тренуємо наші війська”, – сказав командувач.

Видання зазначає, що, за даними ГУР Міноборони, за останні два місяці Росія випустила понад 800 безпілотників над територією України, тримаючи в запасі близько 870 крилатих і балістичних ракет для масштабних атак на енергетичну інфраструктуру країни.

“Технологія має вирішальне значення. Ціль, на яку за старими радянськими технологіями потрібно було витратити 100 снарядів – за допомогою західних технологій потрібно набагато менше, і вона вимірюється цифрами до десяти, тому технологія завжди переважує кількість. І я ще раз підкреслю, що ця допомога для нас дуже і дуже важлива”, – сказав Наєв.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я