На голову Новини Відеонагляду на виборах Президента не буде! – ЦВК

Відеонагляду на виборах Президента не буде! – ЦВК

109
0

Відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів президента 31 березня не буде, оскільки це не передбачено законом!

Про це повідомив заступник голови ЦВК Євген Радченко на прес-конференції 15 березня 2019.

“Одне з тих питань, яке викликає посмішку і на які вже набридло відповідати, але відповідаю. Отакі відеоспостереження на виборчих дільницях ніяким законом, в тому числі законом про вибори президента, не передбачені, тому цього відеоспостереження не буде”, – сказав він.

Радченко нагадав, що свого часу дійсно організовували відеонагляд на виборчих дільницях, на що витратили майже мільярд гривень і що було геть неефективним.

“На це було потрачено 996 мільйонів гривень, було куплено 32 тисячі з лишком програмно-апаратних комплексів… Ця вся система була змонтована, працювала. У результаті з понад 30 тисяч таких комплектів було здійснено трохи більше ніж 180 тисяч заходів у систему – приблизно 7,5 разів на кожну виборчу дільницю люди заходили подивитись. Ефективність говорить сама за себе”, – сказав заступник голови ЦВК.

Разом з тим він додав, що органи державної влади або місцевого самоврядування мають право забезпечувати охорону та безпеку приміщень, які їм належать і яких будуть виборчі дільниці. Тому у разі бажання чи необхідності вони можуть встановлювати камери у своїх приміщеннях.

“Але ці камери не мають на меті фіксування чи спостереження за голосуванням чи підрахунком голосів. Це може бути виключно з міркувань безпеки”, – підсумував Радченко.

Ага, безпеки… Є ряд фактів про запланований підкуп виборців саме під час голосування! І саме відеоспостереження могло б це потім довести! А так…

Нагадаємо:

  • Вибори президента України відбудуться 31 березня. 
  • Президента українці обиратимуть серед 39 кандидатів

Ну а щодо діючого Президента Петра Порошенка, то його результати діяльності ТАКІ:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я