На голову Новини Ветерани Вінниці вимагають Гройсмана і Реву виконувати Закон, а не його обходити!...

Ветерани Вінниці вимагають Гройсмана і Реву виконувати Закон, а не його обходити! (Звернення)

147
0

Координаційний комітет пенсіонерів силових структур Вінницької області Площа Перемоги – 1, м. Вінниця 21001

 Прем’єр міністру України Гройсману В.Б. вул. Грушевського, 12/9, м. Київ, 01601

 Міністру соціальної політики України Реві А.О. вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601

 Шановний Володимире Борисовичу!

 Шановний Андрію Олексійовичу!

Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням по судовій справі № 826/3858/18 від 12 грудня 2018 року « визнав  протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб” та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військ служби, та деяких інших осіб”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 “Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Зобов’язав Кабінет Міністрів України невідкладно після набрання рішенням суду законної сили опублікувати резолютивну частину рішення суду про визнання нормативно-правого акта протиправним та нечинним в окремій його частині у виданні, в якому було офіційно оприлюднено нормативно-правовий акт.»

Шостий апеляційний адміністративний суд України Постановою від 05.03.2019 р. апеляційну скаргу Кабінету міністрів на вказане рішення суду залишив без задоволення, а рішення окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 р. – без змін.

Таким чином, з 05.03.2019 р. рішення окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 р. набрало законної сили і його потрібно  виконувати в повному обсязі.

На підставі вищевикладеного

 

ВИМАГАЄМО:

 

1. Виконати рішення суду, що набрало законної сили.

2. Відповідно до пункту 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військ служби, та деяких інших осіб”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 повідомити Пенсійний Фонд України про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.

3. Організувати негайне доведення вищезазначеної інформації Міноборони, МВС, Національної, Мін’юсту, Мінінфраструктури, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, ДФС, Управлінню державної охорони, Адміністрації Держспецзв’язку, Адміністрації Держприкордонслужби та ДСНС для  видачі довідок про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, форму якої передбачено в додатку № 2 до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, який ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. № 45.

4. Організувати перерахунок і виплату пенсій з урахуванням розміру окладів за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років, додаткових щомісячних видів грошового забезпечення та премії, що визначені станом на 1 березня 2018 р., в повному обсязі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р.   № 704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 77, ст. 2374).

5. З МЕТОЮ ЗНИЖЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ НАПРУГИ, про прийняті Вами рішення прошу повідомити в можливо короткий термін Голові Координаційного комітету ветеранів та пенсіонерів силових структур Вінниччини полковнику запасу КАНОНІКУ П.І. за адресою: площа Перемоги – 1 м. Вінниця, 21001.

 З повагою,

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я