Конституційне народовладдя Ветерани та люди з інвалідністю внаслідок війни зможуть пройти професійне навчання. Як...

Ветерани та люди з інвалідністю внаслідок війни зможуть пройти професійне навчання. Як подати заявку?

275
0
В Україні почав працювати експериментальний навчальний проєкт для ветеранів та людей, що набули інвалідність унаслідок війни. У межах цього проєкту навчатимуть актуальних робітничих професій.
Про це повідомили в Державній службі зайнятості.
Незалежно від рівня освіти учасники проєкту протягом пів року зможуть пройти підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Навчання відбуватиметься за 95 ліцензованими робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації.Навчатися можна буде за очною (денною, вечірньою), дистанційною та дуальною формами, а також поєднуючи всі ці форми.
Після закінчення навчання учасникам видадуть документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.Згідно з інформацією Кабміну, ветерани війни та особи з інвалідністю можуть отримати безкоштовне професійне навчання – зокрема, пройти підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Наразі в Україні діють 8 центрів у таких областях:

  • Дніпропетровській;
  • Полтавській;
  • Харківській;
  • Одеській;
  • Львівській;
  • Рівненській;
  • Сумській;
  • Івано-Франківській.

Навчання проводиться за 95 робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації і триває до 6 місяців. Навчатися можна на денній чи вечірній формі абож дистанційно.

Як подати заявку?

Зареєструватися для участі в проєкті можна за посиланням.

Центр зайнятості має ухвалити рішення про направлення на навчання не пізніше ніж на п’ятий день після подання документів.

Протягом навчання учасникам та особам, що їх супроводжують, забезпечать безоплатне проживання, а також компенсують проїзд.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я