На голову Новини Велика Британія готується перекинути військових на Донбас

Велика Британія готується перекинути військових на Донбас

220
0

Британія проведе навчання з перекидання військових і техніки в Йорданію.

Як дізналася The Daily Telegraph, вони можуть бути підготовкою до необхідності швидко перекидати сили в Європу при можливому конфлікті Росії і НАТО, передає РБК.

Велика Британія в рамках навчань Shamal Storm перекине 1,6 тис. військових і 300 одиниць техніки в Йорданію. За словами військових джерел The Daily Telegraph, метою навчань є підготовка до швидкого перекидання техніки в Східну Європу в разі можливого конфлікту між Росією і НАТО.

Як розповіли співрозмовники газети, незважаючи на те, що навчання проходять в прикордонній із Сирією Йорданії, їх проведення не пов’язане з боротьбою проти “Ісламської держави”.

Це навчання не проти ІДІЛ. Якщо вже на те пішло, ми швидше готуємося приєднатися до США в Україні, а не в Сирії. Це зовсім не той тип сил, які потрібно спрямувати в Алеппо для боротьби з бандою джихадистів, — сказало одне з джерел газети в армії.

За словами офіційного представника британської армії, навчання в Йорданії повинні забезпечити повну бойову готовність “для розгортання і підтримки збройних сил чисельністю 30 тис. осіб у будь-якій точці світу”.

До Йорданії вже були направлені понад 300 одиниць військової техніки. В рамках навчань фахівці з логістики, розвідки, вибухівки, а також медики, будуть відпрацьовувати підтримку перекинутих військ.

fakty.ictv.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я