Новини Важливі новини 4 червня.

Важливі новини 4 червня.

485
0
  • Президент Володимир Зеленський біля стін Офісу Президента записав відеозвернення до українців.

Відео глава держави оприлюднив в Instagram.

“Лідер фракції тут. Голова Офісу Президента тут. Прем’єр-міністр України Шмигаль тут. Подоляк тут. Президент тут. Наша команда набагато більша. Збройні Сили України тут. Найголовніше – наш народ тут. Захищаємо Україну вже 100 днів. Перемога за нами. Слава Україні!” – сказав президент.

– Україна продовжить отримувати від Франції військову допомогу, і незабаром її передача активізується.  Про це заявила міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна.
“Франція солідарна з випробуваннями, що випали на долю українського народу. Вона проявляє цю солідарність не тільки з 24 лютого, а з 2014 року. Звірства, вчинені російськими солдатами в Україні, зокрема, в Бучі та інших містах, не можуть залишитися безкарними”, – заявила глава МЗС.
Вона також зазначила, що Франція надає Україні гуманітарну, економічну, фінансову, дипломатичну і військову допомогу, яка незабаром активізується. За словами Колони, раніше Франція вже анонсувала надання допомоги Україні в розмірі двох мільярдів доларів.

– Група сенаторів у США заявила, що країні потрібно посилити санкції проти Росії через війну проти України. Автори ініціативи направили лист голові Мінфіну Джаннет Єллен.
Вони вважають, що обмежувальні заходи мають торкнутися не лише високопоставлених членів уряду РФ, але і чиновників нижчого рангу – всіх, хто сприяє війні.
При цьому конгресмени запропонували враховувати список Фонду боротьби з корупцією, що містить 6 тисяч осіб.
Лист підписали Голова Комітету з розвідки Марк Уорнер, його заступник Марко Рубіо, а також сім сенаторів.

– Влада Швейцарії дозволила постачання в Україну країнами Європи запчастин для військової техніки, куплених у Швейцарії. Цей вид реекспорту не порушує нейтралітет країни.
Про це повідомляє  сайт Федеральної ради Швейцарії.
Зазначається, що Берн дозволяє продаж такої продукції Німеччині та Італії.
Уряд вивчив два запити про експорт “швейцарськими підприємствами запчастин і компонентів збройовим компаніям Німеччини та Італії”. У першому випадку йдеться про компоненти протитанкових пускових установок, у другому – систем ППО.
“Угоди допускають ризик, що деякі запчастини будуть надалі відправлені в Україну. Відповідно до нинішньої практики Федеральної ради постачання військового спорядження у вигляді запасних частин і складальних елементів в принципі дозволені. Відомство вирішило продовжити цю практику”, – йдеться в повідомленні.

#stoprussia #StandWithUkraine #ГолосНароду#

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я