На голову Новини Вартовий, який випустив зброю під час інавгурації президента, вже не служить в...

Вартовий, який випустив зброю під час інавгурації президента, вже не служить в армії (ВІДЕО)

175
0

 В Олександра Сікала лікарі виявили проблеми з серцем.

 В Олександра Сікала лікарі виявили проблеми з серцем.
 
 
Вартовий жалкує, що не подякував Порошенкові за турботу. Вартовий, який випустив зброю під час інавгурації президента, повернувся додому. На Черкащині Олександр Сікало допомагає матері по господарству та зізнається ТСН, що сумує за своїми хлопцями по службі та мріє їх побачити на параді до Дня Незалежності.
 
 
Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30. "Я не знав, що мене звільнять. Я прокинувся, як у звичайний день, прийшли до мене і сказали: "Ти сьогодні йдеш", – розповідає солдат. У будній день, з букетом червоних троянд і у військовій формі, він прийшов до матері на роботу.  "Завжди мріяв "дембельнутися" і приїхати зненацька. Застати, подивитися на цю радість, на погляд теплої людини, рідної мами", – каже Сікало.  Піти на дембель Олександр та його рота мали ще у квітні. Проте через війну на Сході їхню службу продовжили на невизначений термін. Сікало – єдиний, кого відпустили додому.  Після того, як Олександрові стало зле на спеці під час інавгурації президента, його обстежили у військовому шпиталі і лікарі виявили невеличкі проблеми з серцем.
 
 
Але парубок запевняє, що наразі почувається добре. А про той інцидент, коли випустив з рук зброю, згадує неохоче. Каже, єдине, про що жалкує: він так і не подякував Порошенкові за турботу. "Як вже приїхав у розташування роти, дізнався, що Петро Порошенко підходив до того солдата, який стояв на моєму місці, спитав у нього, як він себе почувається. Але виявилось, що то був уже не той солдат. Я так порадувався, думаю: "Чого я там не був?", – розповідає Олександр Сікало. Мама ж Олександра сподівається, що невдовзі кожна українська мати відчує таке щастя, як вона.  "Бажаю всім матерям дочекатися синів, так як я дочекалася. Я дуже рада, що він вдома, а здоров’ячко ми поправимо. Ми вже вибрали картоплю. Все добре в нас. Я вже на роботі, він вдома", – каже вона. 
 
 
 

 

 

 

 

 
Колишній солдат ще звикає до буднів без армії. "Ніякого "Рота, підйом!". Висипаюся, відпочиваю, поки що так. Хлопці, друзі пишуть. Згадується, хочеться наче і назад повернутися у те середовище", – каже він. І якщо доведеться знову піти в армію, Сікало служитиме, бо, каже, треба захищати своїх рідних, близьких, рідну маму.
 
 
Наразі ж його мрії вже не армійські. Колишній вартовий планує їхати в Київ, шукати роботу, та, як і два місяці тому, вірить: падіння зброї в ноги Порошенку – це знак миру! "Буде мирно, гарно. І у нас буде квітуча Україна. Хочу, щоб швидше все це закінчилося, бо шкода хлопців всіх. Лежав у госпіталі і бачив, які вони там. Хай одужують! Хай кріпляться!", – ділиться Олександр Сікало. Він планує сказати це воїнам та потиснути руки своїм армійським товаришам у День Незалежності. У цей день Сікало приїде до Києва на парад, щоб подивитися на їхній урочистий марш.
 
Нагадаємо, боєць почесної варти впустив рушницю перед Петром Порошенком.
 
 
Джерело: ТСН
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я