Сфера ЖКГ В “Укргазвидобуванні” назвали собівартість видобутку газу

В “Укргазвидобуванні” назвали собівартість видобутку газу

332
0

Вартість повного циклу видобутку газу компанією “Укргазвидобування” – від початку буріння і видобутку до закриття свердловини може варіюватися від 180 до 250 доларів за тисячу кубометрів.

Про це повідомив глава “Укргазвидобування” Олег Прохоренко.

Прохоренко відзначив, що говорити про собівартість (видобутку газу – ЕП) на той чи інший момент неможливо, тому що видобуток газу – це бізнес з довгою інвестицією.

“Якщо ми говоримо про вартість повного циклу – від початку буріння і видобутку до закриття свердловини, то в залежності від складності видобутку вартість може варіюватися від 180 доларів за тис кубометрів до 250 доларів за тисячу кубометрів”, – сказав глава компанії.

 “Тицьнути пальцем і сказати, що собівартість видобутку – 100 доларів, можна, але це неправильно. Вас дурять. Це маніпулятивна цифра”, – додав він.

На уточнююче питання про те, яка зараз рентабельність “Укргазвидобування” при видобутку газу, Прохоренко заявив: “Чистий прибуток компанії за 2017 рік – 30,5 млрд гривень. Цю цифру потрібно розділити на дохід від реалізації продукції, який становить 95-98 млрд гривень . Ви отримуєте маржинальність 40%“, – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що “Укргазвидобування” у 2017 році показало зростання 4,4%, однак приватні газовидобувні компанії знизили видобуток.

Хоча, згідно Конституції України, УСІ надра і корисні краплини належать народу країни, однак корумпований уряд щороку розпродує приватним компаніям та різним олігархам ліцензії на видобуток нашої нафти і газу! А нездара Гройсман і взагалі йде на проводу в світових олігархів з МВФ і хоче підняти вартість гаху аж до 11 тис грн за 1 тис куб !!!

То ЩО ж належить Народу??? Шалена комуналка і сплата податків???

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я