На голову Новини В "Укргазвидобуванні" незаконно продали газу на 110 мільйонів гривень – Генпрокуратура

В "Укргазвидобуванні" незаконно продали газу на 110 мільйонів гривень – Генпрокуратура

191
0

Генпрокуратура України розпочала кримінальне провадження щодо незаконної реалізації скрапленого газу вартістю майже 110 млн грн. За фактом зловживання владою або службовим становищем до відповідальності хочуть притягнути службових осіб "Укргазвидобування".

 Генпрокуратура України розпочала кримінальне провадження щодо незаконної реалізації скрапленого газу вартістю майже 110 млн грн. За фактом зловживання владою або службовим становищем до відповідальності хочуть притягнути службових осіб "Укргазвидобування", повідомляє ТСН
 

"Встановлено, що цим товариством продано на аукціоні скраплений газ власного виробництва в обсязі понад 8,9 тисяч тонн загальною вартістю 109,9 млн грн для комерційних потреб. Водночас, за інформацією Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", зазначене товариство на виконання Закону України "Про нафту і газ" має щомісячно здійснювати продаж виробленого обсягу скрапленого газу на біржових спеціалізованих аукціонах для побутових потреб населення.

 

При цьому службові особи товариства "Укргазвидобування", зловживаючи своїм службовим становищем та всупереч вимог закону, без затверджених аукціонним комітетом графіка проведення спеціалізованих аукціонів та стартової ціни кожного лота, без планування обсягів скрапленого газу, що необхідні для задоволення потреб населення у повному обсязі, самостійно прийняли рішення про проведення аукціону та реалізували вказаний обсяг скрапленого газу для комерційних потреб без засідання аукціонного комітету", – пояснили в прес-службі Генпрокуратури, чому відкрили кримінальне провадження.

 

Відомості про кримінальне правопорушення внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, триває досудове слідство. Нагадаємо, в Україні вже другий місяць триває тотальна економія газу, бо з червня Росія перекрила Україні газову трубу. Тож Україна почала качати газ зі Словаччини.

 

 

Джерело: ТСН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я