Новини В Україні вводять безкоштовне розмитнення «евроблях». перші подробиці!

В Україні вводять безкоштовне розмитнення «евроблях». перші подробиці!

1785
0

В Україні збираються зробити розмитнення автомобілів з Європи безкоштовною.

Вже був зареєстрований законопроект під номером 2277. Більш того, комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів вже порадив Верховній Раді прийняти за основу. Повідомлення про це з’явилося на телеграм-каналі Klymenko Time.

Однак, як повідомляється, в цій справі є свої, так звані, підводні камені. Виділяють наступні моменти:

-Далеко не всі громадяни зможуть розмитнювати європейські машини безкоштовно. Ця функція буде доступна тільки для ліквідаторів Чорнобильської катастрофи з I і II категоріями інвалідності. “Чорнобильцям” хочуть дати право на ввезення на митну територію України машин, з моменту випуску яких пройшло не більше 7 років.
Крім того, вищевказані групи осіб після безкоштовної розмитнення машин втрачають право на безкоштовне користування всіма видами міського та приміського транспорту по всій країні.

-Також таким авто може користуватися як сам пільговик, так і члени його сім’ї (батьки, чоловік або дружина, діти тд.). А ось нікому іншому передавати права на управління таким авто не можна – хіба що за умови присутності власника.
Ще в техпаспорті такого авто буде робитися позначка “відчуження заборонено протягом 5 років”. Іншими словами, буде діяти термін на п’ять років, в який продати машину можна буде тільки після сплати митних платежів, які діяли на момент ввезення автомобіля в Україну.

Однак, експерти бачать в цьому не дуже хороші перспективи для української автомобільної промисловості. Більш того, в тому випадку, якщо цей законопроект приймуть зараз, то це буде ознчать, що Україна не в змозі забезпечити населення з інвалідністю якісними автомобілями вітчизняного виробництва.