На голову Новини В Україні тисячі вбитих бійців, а нам пропонують Седокову в купальнику і...

В Україні тисячі вбитих бійців, а нам пропонують Седокову в купальнику і фото вагітної дружини Преснякова

324
0

Русский язык» став зброєю в руках окупантів. Про це вже багато сказано – спочатку з Донбасу виселили українців (а багатьох закатували і вбили) , привезли росіян, скинули з полиць українські книжки і поступово регіон заговорив російською. І зараз путіноїди кажуть: «Де розмовляють російською, там Росія…»

Але є у російських окупантів ще одна зброя – мистецтво. Невипадково російські митці підтримали дії Путіна і підписали в березні 2014 відомого листа. Для чого їм це запропонували зробити? А для того, щоб схилити на свій бік покоління українців середнього і похилого віку, адже серед підписантів відомі і улюблені актори , з якими у пересічного глядача асоціюються мир, добробут і спокій. Ну як російськомовним східнякам не повірити в те, що в Києві хунта і фашисти, як що про це кажуть Василь Лановий, Юрій Соломін, Карен Шахназаров, Юрій Кара, Сергій Ніконенко, Володимир Бортко, Олександр Адабашьян, Анатолій Баталов, Людмила Чурсіна, Олексій Булдаков, Микола Бурляєв, Еліна Бистрицька, Станіслав Говорухін, Олексій Гуськов, Світлана Дружиніна, Павло Лунгін, Олександро Михайлов, Панкратов-Чорний, Людмила Сєнчина, Олег Табаков, Валентина Тализіна, Валентина Теличкіна тощо?

Минуло півтора року, як ці продажні митці підтримали війну і вбивства в Україні. Вони зробили своє злодіяння і продовжують ганьбити Україну. Але російська пропаганда «не спить» – в Росії без втоми «розкручують» українських співачок, яким байдуже до нашого горя. Росії не треба «таланти» Йолки, Брєжньової, Лободи, Лорак, Ротару – вони ставлять за мету показати українцям, що наші співачки не з нами, а з Росією!

А що зробили ми для підтримки морального духу бійців і перевиховування латентних сепарів, яких багато не тільки на Донбасі, а і по всій Україні? Я не кажу про українське кіно, яке треба підтримувати в першу чергу! Хоча б розкажіть людям про те, що є! Скільки українських співаків за свій кошт їде в АТО і виступає перед нашими захисникам.! Де дописи про це? Де зворушливі репортажі? 
Відкриваю сьогодні UKR.NET, де взагалі не має рубрики «Культура», але є «Шоу-бізнес», який несе українцям новини «культури».

В Україні війна. Тисячі закатованих і вбитих бійців, а нам пропонують Седокову в купальнику, фото вагітної дружини Преснякова, напівголу Злату Огневіч, Аліну Гросу, яка добре почувається в Москві, українофоба Олесія Паніна, який зустрічається з подругою дружини, голу Камалію в ванні з шампанським, голу Еріку Герцег! Навіщо нам це? Чому тоді дивуватись, що «друг Кадырова» Тимати возглавил главный хит-парад Украины»?

Попереду ще цілий день. UKR.NET встигне розповісти ще багато цікавого з миру шоу-бізнеса – хто з ким спить і хто зняв перед камерою білизну.

А я дуже рада, що на ФБ товаришую з Оксаною Приходько, мамою Анастасії Приходько, і від неї дізнаюся, що наша молода співачка-патріотка дає по кілька десятків концертів в АТО. Дякую вам, Оксаночко і Настя!

Тетяна МАЛАХОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я