На голову Новини В Україні створили нову службу при Мінсоцполітики для перевірок одержувачів соцдопомоги

В Україні створили нову службу при Мінсоцполітики для перевірок одержувачів соцдопомоги

131
0

Кабінет Міністрів у зв’язку з реформою Міністерства соціальної політики створив Державну соціальну службу.

Відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні в середу

Чисельність працівників Держсоцслужби встановлена ​​в 120 чоловік

Держсоцслужба створена як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабміном через міністра соціальної політики, вона буде реалізовувати державну політику в сфері соцзахисту населення та захисту прав дітей, а також буде здійснювати держконтроль під час надання соціальної підтримки.

Чисельність працівників Держсоцслужби встановлена ​​в 120 чоловік. Мінсоцполітики має у двомісячний термін внести Кабміну проект положення про Держсоцслужби.

Крім того, Мінсоцполітики разом з регіональними держадміністраціями має в тримісячний термін провести функціональне обстеження структурних підрозділів з питань соцзахисту населення і служб у справах дітей з метою поновлення організаційної структури шляхом відділення структурних підрозділів для здійснення контролюючих функцій Держсоцслужби.

У пояснювальній записці до документа наголошується: створення Держсоцслужби дозволить розмежувати функції з формування держполітики в сфері соцзахисту населення, які залишаються за Мінсоцполітики, і її реалізації, які покладаються на новостворену службу.

У записці також зазначається, що, згідно з угодою між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Мінсоцполітики має встановити ефективний контроль за використанням коштів держбюджету при наданні соцпідтримки.

Угодою передбачено, що в разі створення при Мінсоцполітики системи соціального інспектування до держбюджету буде перераховано 20 млн доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я