На голову Сфера ЖКГ В Україні можуть підвищити ціни на газ до 80%!!! – Рева

В Україні можуть підвищити ціни на газ до 80%!!! – Рева

157
0

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що підвищення ціни на газ можливо, але це залежить від багатьох факторів…

Вам цікаво, яких саме?

“Насправді для формування ціни на газ є постанова Кабміну і ця постанова знижує ціну відповідно до розрахунку за формулою. З 1 листопада 2018 року ця 60% від загальної ціни, яка є по формулі, ця формула передбачає з 1 травня підвищення до 80 % від загальної ціни на газ “, – пояснив “знавець” економіки” Рева.

На запитання телеведучого, чи означає це підвищення ціни на 20%, він відповів, що в тому випадку, якщо така “формула” буде діяти і далі.

“Це в тому випадку, якщо ця формула буде діяти і далі. Як буде складатися ситуація, я поки не готовий коментувати, а все це буде залежати від багатьох факторів”, – сказав міністр.

Нагадаємо, 19 жовтня 2018 року Кабінет міністрів Гройсмана на вимогу світових олігархів з МВФ вирішив підвищити ціну на газ для населення!!! Хоча реальних економічних причин для цього не було!!!

Ціни на газ для населення з 1 листопада зросли відразу на 23,5%. З 1 січня набули чинності нові тарифи на опалення і гарячу воду.

Під час засідання НКРЕКУ голова регулятора Оксана Кривенко підкреслила, що підвищення тарифів пов’язане з рішенням уряду про підвищення тарифів на газ, оскільки газ в середньому по Україні займає 76% в ціні виробництва теплової енергії…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я