Благодійність В.Малиновський: “Те, що йде від серця, до серця і доходить”!

В.Малиновський: “Те, що йде від серця, до серця і доходить”!

250
0

Благодійний фонд “Українська громада” В.Малиновського та С.Буравля досяг 300 мільйонів гривен гуманітарної допомоги героям на фронті, лікарнях та шпиталях!

“Справжня мета справи благодійності не в тому, щоб робити добро, а в тому, щоб більше не було для кого робити добро”- каже  Сергій Буравель….Возможно, это изображение 2 человека и текст

Воїни благодарні за водичку Моршинська  для бойової роботи. Спробуйте бути хоча б трохи добрішими – і ви побачите, що будете не в змозі зробити поганий вчинок. Возможно, это изображение напитокДобра людина не та, яка вміє робити добро, а та, яка не вміє робити зла. Возможно, это изображение 5 человек

В Малиновський на розвантажені.

Подарунків багато , але самий теплий – справжня  піч-буржуйка виробництва Німеччина.Буржуйка для обогрева и приготовления пищиБлагодійність — це прояв людяності та милосердя.

Возможно, это изображение текстХто куди , а ми до війська… фруктові джеми , 7UP і чай Ліптон . Сік теж є . Начпрод пообіцял смачний стіл !Возможно, это изображение 2 человека и текст

Влад Малиновський віддає перевагу цигаркам…

Найбільше задоволення, яке тільки може відчувати чесна людина, це – доставляти задоволення своїм друзям. Возможно, это изображение 1 человек и напитокМорські піхотинці , що воюють на Півдні. Вони отримали 20 тонн так необхідної мінеральної води Моршинська і Миргородська .
Возможно, это изображение 2 человека Одна з бойових бригад  вдячні за 20 тонн чудової мінеральної водички Миргородська і води для чаю.

“Благодійність – це  самовіддача та шанс на порятунок хоча б однієї душі. Тож нехай в наших з вами серцях завжди палає вогонь доброти й людяності” – підсумовує В.Малиновський.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я