На голову Новини В Чикаго покажуть “Бабусь Чорнобиля” (ВІДЕО)

В Чикаго покажуть “Бабусь Чорнобиля” (ВІДЕО)

159
0

Дві американські документалістки Голлі Морріс та Ен Богарт зняли вражаючу стрічку «Бабусі Чорнобиля» (The Babushkas of Chernobyl) про жінок, що живуть у Чорнобилі. Найбільше американок вразили ставлення до життя і непоказна мужність мешканок чорнобильської зони відчуження. 

“Рідна земля лишається нею завжди. Я ніколи її не покину”, – сказала одна з бабусь.

Морріс та Богарт вирішили зняти фільм після того, як в 2010 році побували в місцях, де відбулася страшна катастрофа, спричинена вибухом Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року. 

Під час зйомок американки були вражені гостинністю чорнобильських бабусь – їх часто пригощали стравами з овочів і фруктів, вирощених в чорнобильській зоні. Також пригощали супчиком з чорнобильських грибів. Таке їх життя, тепер вони дивляться на нього зовсім інакше.

Саме тому ця стрічка заслуговує на увагу. Наступного місяця “Бабусь Чорнобиля” планують показати у Чикаго. Організатори заходу потребують підтримки української діаспори цього міста. Вони запрошують всіх охочих прийти на перегляди фільму 16 січня (о 7:45 вечора) і 17 січня (о 5 вечора) у Gene Siskel Film Center. 

Не будь байдужим! Підтримай рідне!

Трейлер фільму:

 

[iframe width=”800″ height=”600″ src=”https://www.youtube.com/embed/s3XF56BaxF4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я