На голову Політика В 2019 р відбудеться «перезавантаження» всіх гілок влади! (прогноз)

В 2019 р відбудеться «перезавантаження» всіх гілок влади! (прогноз)

133
0

Патріотизм «шарікових» не врятує їх: в 2019 р відбудеться «перезавантаження» всіх гілок влади! – прогноз народного експерта!

По-моєму, ми з ними вже ніколи не досягнемо тієї точки динамічної рівноваги, коли ще можна дискутувати, а не бити відразу в морду.

Озираючись на рік, що минає, розумієш, що і 2018 й в контексті економічного розвитку і залучення інвестицій склався погано. З огляду на ефект низької бази, показник ВВП країни повинен рости на 6-7%, а не на 2-3%. І щороку прямих іноземних інвестицій нам треба до 10 млрд. Дол. США, а не близько 2 млрд. Доларів.

Про це написав напередодні в Фейсбуці директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров.

Господи, скільки ж цих недоучок набилося у владі ?! Напоумити їх і навчити вже неможливо, етимологія понять у нас, освічених людей, одна, для них – інша, тобто якась придумана ними самими.

 Гройсман не підробляв диплом. Він чесно купив справжній диплом!

До першоджерел, словників і здоровому глузду їх звертати марно. По-моєму, ми з ними вже ніколи не досягнемо тієї точки динамічної рівноваги, коли ще можна дискутувати, а не бити відразу в морду.

Згадайте, якщо в Стародавній Греції для високого статусу потрібно було бути видатним атлетом або визнаним філософом, у Венеції – прекрасно розбиратися в мистецтві або всіляко сприяти артистам, у Франції XVIII століття – бути дійсно просвітителем, то тепер в сучасній Україні головне – бути корупціонером і максимально споживати, причому, чим більше – тим краще.

Саме тому багато нардепів і великі чиновники бездумно купують те, що не має ніякої цінності, зате є величезний цінник. У свою чергу оглуплєніє голодних людей тільки посилюється.

МІЙ ПРОГНОЗ: в наступному 2019 році відбудеться скандальна і дуже в’язка «перезавантаження» всіх гілок влади.

Проект «з грязі в князі» – не вдався…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я