На голову Новини Увага! Партія "Голос народу", що незаконно використовує нашу торгову марку, має сепаратистські...

Увага! Партія "Голос народу", що незаконно використовує нашу торгову марку, має сепаратистські наміри?

197
0

 Нещодавно було створено політичку силу з назвою нашої громадської організації "Голос народу". Ми одразу подали на їхню адресу претензійну скаргу, адже ця назва на законних підставах рахується за нами аж до 2019 року.

 Нещодавно було створено політичку силу з назвою нашої громадської організації "Голос народу". Ми одразу подали на їхню адресу претензійну скаргу, адже ця назва на законних підставах рахується за нами аж до 2019 року.

 

Окрім того, наші політичні погляди категорично відрізняються.

Не так давно в пресі почали з’являтись очерки про те, що цю новостворену партію прив’язують до досить одіозного політика Віктора Медведчука, відомого своїми проросійськими поглядами та бажанням внедрити в українське законодавство референдум.

Говорити про те, що вони не знали про наше існування, було б недоречно! Адже тодішній ще голова партії Роман Івченко одразу добавився нам "в друзі" на всі наші соціальні мережі. 

 

Та й якщо партія планувала мати успішне політичне майбутнє, вона мала б пересвідчитись в тому, що в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг, немає громадських та політичних організацій/структур/об’єднань з такою назвою…

 

 Наша громадська організація, згідно з індексами міжнародної класифікації товарів і послуг,  а саме класам: 16, 35, 41, 45, має право здійснювати громадську та політичну діяльність.

 

А отже, партійна організація "Голос народу", незаконно використовує наш товарний знак.

 

І поки вони готують нам відповідь на наш претензійний лист (срок надання відповіді – 1 місяць. Ми надправили листа 28 липня), їхня вінницька регіональна партійна структура вже готує провокаційні  та пропагандистські, зі присмаком сепаратизму, акції.

 

 

Так, на фоні військової агресії Росії щодо України, ці наші «соотєчєственнікі» відкрито підтримують дії Кремлівських карликів. Виконуючи їх завдання, намагаються розхитати слабку суспільно­ політичну ситуацію в державі. 

 

Наведемо яскравий приклад, що характеризує лідерів цієї структури. Не встигла партія заявити про себе на політичній арені, як її колишній очільник Роман Івченко вже вляпався у фінансові махінації. В травні 2014 року постановою слідчого Ірпінського МВ ГУМВС України в Київській області Івченук повідомлено про підозру в скоєнні злочину та оголошено в розшук.

 

В той же час, представники вказаної партії, спільно з відомим «кремлівським проектом» медведчуковським «Українським вибором», хочуть вчити вінничан як за допомогою «голосу народу» здійснити «український вибір». За попередніми даними, учасники мітингу (15.08.2014 р., 17.00, Європейська площа) будуть намагатись чинити тиск на владу з вимогою зупинити проведення АТО та розпочати перемовини з терористами.

 

Відкрито заявляємо, що ми НЕ маємо нічого спільного, окрім назви (поки що!) з даною партійною організацією. Навпаки, закликаємо усіх небайдужих прийти сьогодні на Європейську площу (сквер Козицького) з українською символікою та плакатами з надписами, типу ПТН ПНХ та дати гідного відсічу проросійським провокаторам!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я