На голову Сфера ЖКГ Уряд відкоригував процедуру повірки лічильників

Уряд відкоригував процедуру повірки лічильників

379
0

Чиновники врегулювали процедуру повірки лічильників. Відповідну постанову було прийнято Кабінетом Міністрів. Документ включає рекомендації Мінекономрозвитку щодо транспортування та ремонту приладів обліку.

В Україні внесено зміни до процедури подання вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт. Постанову №474 «Про затвердження Порядку подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт» було затверджено 8 липня. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Кабінету Міністрів.

 

«Так, документом передбачено врегулювання процедури подання засобів вимірювальної техніки, що є власністю фізичних осіб та результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду, на періодичну повірку, обслуговування та ремонт», – зазначається в повідомленні.

 

Крім цього, у Постанові врегульовано питання допуску до лічильників, їх демонтажу (перед повіркою, обслуговування або ремонтом) та монтажу.

 

Крім цього, документ було відкориговано з урахування пропозицій Мінекономрозвитку щодо збереження лічильника під час транспортування для повірки чи монтажу та щодо ремонту лічильника на місці.

 

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, жителям столиці пропонують замовити безкоштовну повірку лічильника гарячої води. Для цього необхідно зателефонувати та залишити заявку. Послуга безкоштовна для споживачів, адже вартість повірки закладена в тариф за послугу гарячого водопостачання.

 

Анастасія Войтко

Джерело: Україна Комунальна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я