На голову Новини “Уряд взагалі розуміє, що вкладник тікає?” – Ющенко розкритикував Кабмін за податки

“Уряд взагалі розуміє, що вкладник тікає?” – Ющенко розкритикував Кабмін за податки

334
0

Український вкладник сьогодні тікає з банківської системи, а уряд обкладає його податками.

Про це у Facebook написав третій президент Віктор Ющенко,  повідомляє gazeta.ua.

“Ми вже три роки живемо з одним “сакральним” завданням, щоб нам МВФ за 4 роки видав 17,5 мільярда доларів. Паралельно за 2014 рік люди взяли з банківської системи 8 мільярдів доларів, рік потому 7 мільярдів доларів.

І до сьогодні внески населення в іноземній валюті зменшуються у банківській системі. Але найкращий фінансист держави – це громадянин цієї держави. А ми за два роки забрали з банківської системи майже стільки, скільки МВФ нам дасть за наступні 4 роки. Тоді виникає питання – українці розуміють, що від них, а не від МВФ, залежить де вони будуть в економічному розвитку?”, – зауважив він.

За словами Ющенка, для того щоб був приріст 5% ВВП потрібні $20 млрд.

“3/4 цього ресурсу ми самі забрали від себе. І це не проблема Європи чи МВФ. Українці скажуть, ми не підемо з грошима до банків, тому що 2 роки тому впровадили плату з доходів депозитів фізосіб у комерційних банках України. Тобто громадянин, який приніс свої гроші до банку, має сплатити податок від депозитних накопичень. Уряд взагалі розуміє, що вкладник сьогодні тікає з банківської системи?

Якби стояла черга за депозитами, то хоч і без великої логіки, але можна було б зрозуміти запровадження цього податку. Але ж зараз люди забрали 15 мільярдів у валюті, а уряд їх наздоганяє і каже – те що залишилося ми обкладаємо податком”, – резюмує Ющенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я