На голову Економіка Уряд України розширив санкції проти злої Росії! Не пройшло й 5 років...

Уряд України розширив санкції проти злої Росії! Не пройшло й 5 років війни!

169
0

Кабінет міністрів поповнив перелік російських товарів, заборонених до ввезення в Україну. А до цього такі товари, незважаючи на 5 років війни, просто завозились, а цьому уряду було й байдуже!!!

Це рішення уряд ухвалив на засіданні 15 травня 2019

Ще Кабмін проголосував за запровадження особливого виду мита для ПІДОросійської продукції.

За словами міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, нові обмеження є дзеркальними до дій і рішень уряду Росії.

Міністр розповів, що йдеться про заборону ввезення в Україну з Росії груп промислових товарів, мінеральних добрив, сільскогосподарської продукції, транспортних засобів.

Спеціальне мито, введення якого також підтримав уряд, буде застосовуватись з 1 серпня 2019 року незалежно від інших видів мита.

Прибутки бюджету від цього мита мають спрямовуватися до спеціального фонду і витрачатись на імпортозаміщення.

Розмір мита матиме відсоткове відношення до вартості товарів, імпортованих з Росії.

Нові обмеження мають, на думку Кубіва, “запобігти витоку капіталу з України до держави-агресора”, збільшити завантаженність вітчізняних виробничих потужностей і надходження до бюджету, підтримати та створити нові робочі місця.

“Приняття постанови сприятиме додатковим надходженням до державного бюджету в другому півріччі 2019 року на рівні 3,7 млрд гривень”, – зазначив Кубів. 

Голова Кабміну Володимир Гройсман на початку засідання сказав також, що йдеться про заборону тих товарів, які Україна виробляє самостійно і може замінити.

Пізніше в уряді розповіли, яких саме товарів стосуватимуться санкції.

“Відтепер до ввезення на територію України заборонені портландцемент, глиноземний цемент, цемент шлаковий, сульфатостійкий цемент і подібні гідравлічні цементи, забарвлені або незабарвлені, готові або у вигляді клінкерів, а також фанера клеєна, панелі фанеровані та аналогічні матеріали з шаруватої деревини“, – йдеться в повідомленні.

Київська міська рада ухвалила рішення щодо встановлення заборони передачі комунального майна та землі юридичним особам зі статутним капіталом держави-агресора!

Відповідне рішення підтримали 61 депутат Київради

Qдеться про мораторій на передачу майна та земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Києва у власність або користування юридичним особам, у статутних капіталах яких частка держави-агресора становить понад 25 відсотків, або кінцевим бенефіціаром яких є держава-агресор.

Зокрема, цей проект рішення дає можливість впорядкувати систему передачі майна або земель юридичним особам, які мають частку РФ.

Представники всіх фракцій та депутатських груп, представлених у Київраді, підписали відповідний проект рішення, ставши його співавторами.

У 2018 році обсяг  імпорту цементної продукції з Росії в України становив майже $17 млн, імпорту фанери – близько $19,7 млн.!!!

Мать їх, ПРО ЩО там думають у цьому бездарному уряді Гройсмана та його рехформаторів??? Та ясно: про нове підвищення цін на комуналку й газ для населення!!!

Нагадаємо:

  • 18 квітня 2019 року уряд Російської Федерації заявив про встановлення заборони на експорт до України нафти та нафтопродуктів.
  • Перед цим, 20 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про оновлені персональні економічні та інші санкції щодо 294 юридичних та 848 фізичних осіб, які брали участь в агресії проти України.
  • У березні через російську агресію в Україні та захоплення українських моряків у Чорному морі додаткові санкції також запровадили СШАЄС та Канада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я