На голову Новини Уряд розглядає варіант монетизації субсидій

Уряд розглядає варіант монетизації субсидій

118
0

Одним із варіантів удосконалення системи субсидій Кабінет Міністрів України вбачає можливість монетизації зекономлених коштів.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає «Закон і Бізнес».

Та поки що Уряд ще не визначився з приводу повної монетизації. «Субсидія має абсолютно цільове спрямування – це розрахунок за газ і житлово-комунальні послуги. І ми повинні бути впевнені, що кошти будуть саме на це використані. На жаль, через повну монетизацію субсидій ми цього досягнути на 100% не зможемо», – пояснив він.

«Як один з варіантів удосконалення системи субсидій, і я думаю, що він буде запроваджений, – це буде монетизація економії субсидії. Коли людина зекономить на споживанні газу, електроенергії і в кінці опалювального сезону виникне позитивна дельта, ми працюємо над тим, щоб ця позитивна

дельта була монетизована», – зазначив Павло Розенко.

Він також зауважив, що минулого року середній розмір субсидій становив 1400 гривень, тобто кожна сім’я, яка отримувала субсидію, в середньому отримувала щомісяця 1400 гривень як компенсацію ціни на газ.

Крім того, Уряд передбачає, що в новому опалювальному сезоні субсидії будуть більші, проте норми споживання газу дещо зменшаться. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я