На голову Економіка Уряд Порошенка – Гройсмана продовжує розпродаж майна України!

Уряд Порошенка – Гройсмана продовжує розпродаж майна України!

148
0

Гройсману вже мало розпродаму нафтогазових родовищ чи державних підприємств світовим олігархам! Ставки ростуть! 

Міністерство фінансів, IFC (приватна Міжнародна фінансова корпорація) та державний “Укргазбанк” розпочинають оцінку та структурування фінансового інструмента для входження IFC в капітал нашого банку!

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

“Такий прогрес став можливим внаслідок успішного виконання Міністерством фінансів та “Укргазбанком” умов підписаного у листопаді 2017 року тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації банку”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з Меморандумом, приватна контора IFC якимось чином сприяла “Укргазбанку” у зміцненні корпоративного управління, забезпеченні його операційної незалежності та подальшому вдосконаленні сталої банківської моделі, заснованої на комерційній доцільності.

“Успішна кооперація державного банку та міжнародної фінансової організації вже дозволила реалізувати більше 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної та вітряної енергії із загальною потужністю об’єктів 866 мегават, а це чверть від усіх потужностей ВДЕ в Україні”, – заявили у Мінфіні.

Нагадаємо:

У квітні “Укргазбанк” і Міжнародна фінансова корпорація підписали у Вашингтоні якийсь договір, який передбачає надання банку консультацій для зміцнення потенціалу банку в сфері обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу.

11 листопада 2017 року Мінфін, IFC і ​​Укргазбанк підписали Меморандум про “взаєморозуміння” щодо підтримки приватизації НАРОДНОГО (державного!) Укргазбанку.

Держава володіє 94,94% акцій Укргазбанку. Поки що…

А потім люди дивуються, ЧОМУ Україна з кожним роком біднішає, а її борги зростають…

Бо її майно розпродують корумповані чиновники та урядовці!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я