На голову Сфера ЖКГ Українці впроваджують у власних будинках енергоощадні технології

Українці впроваджують у власних будинках енергоощадні технології

150
0

У листопаді українці отримають нові “платіжки” за комуналку. Хто не встиг підготуватися до стрімкого здорожчання, цілком можливо, отримає ціновий шок.

Адже, з початку року лише тариф на опалення зріс на 70 %. В уряді пропонують звертатись за субсидіями.

Сім’я Лавренюків живе у будинку під Києвом. В родині п’ятеро дітей. На брак коштів не нарікають, займаються бізнесом. До облаштування оселі підійшли прагматично. Глава сімейства показав головний двигун економії — автономний котел.

Заощаджують тепло в оселі регулятори температури на батареях. Окрім цього, на кожному поверсі будинку господарі встановили спеціальні датчики температури.

А люстра у холі — не лише окраса, а також засіб економії. Вона оздоблена енергоощадними лампочками. Крім того, спеціальні вмикачі регулюють яскравість освітлення. Енергоощадні прилади скрізь. Навіть у дворі будинку. У глибокій ямі — система насосів, яка і регулює розподіл тепла.

Та й стіни будинку такі, що дозволяють влітку йому зберігати прохолоду, а взимку — бути теплим. Щоправда, така економія поки доступна не кожній родині. Для того, аби економити на опаленні, родина витратила 10 тисяч доларів.

24tv.ua

[iframe src=”http://24tv.ua/jsp/nodecorate/jwpvideo.html?videoUrl=2015/10/625719&imgUrl=_main.mp4.jpeg&h=360&w=640″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я