На голову Новини Українці пропонують Франції сісти за стіл переговорів з терористами

Українці пропонують Франції сісти за стіл переговорів з терористами

110
0

Два роки тому в Україні розпочався Євромайдан, який в ніч на 30 листопада 2013 року ознаменувався початком кривавого АТО проти українського народу.Гібридна війна, відверта брехня влади та політиків усього світу, привчили українців до чорного гумору, то ж не дивно, що користувачі українського сегменту соцмереж з огляду на те,що потенційні терористи тепер складають значний відсоток населення Європи і , зокрема Франції відповідно відреагували на події у Франції, за якими явно прослідковуються криваві пазури терориста № 1 товариша Путіна.

Так Наталія Іванова пише у Фейсбуці: «Думаю, французській владі варто сісти за стіл переговорів з терористами. Ми можемо їм запозичити Кучму і Медведчука, як визнаних ними (французами) професіоналів високого рівня саме з цих питань.»

Оксана Петрусенко, ВК: «Дорогий, Франсуа. Я глибоко стурбована подіями в Парижі. Зараз головне не допустити кровопролитної бійні на вулицях цього прекрасного міста. Мирний план – понад усе. І навіть ті люди, які підривають будівлі, розстрілюють людей на вулицях і беруть заручників – теж повинні бути почуті. Їхні вимоги потрібно поважати. У цій громадянській війні французький народ повинен проявити мудрість і терпимість. Будь-який конфлікт має вирішуватися мирним шляхом. Шляхом переговорів.Чи готові Ви, Франсуя, поїхати в Мінськ, де терористи зможуть мирно висловити свою точку зору?».

Ірина Мирна пише: “В Україні терористи знищують Україну вже другий рік і нема надзвичайного стану. Бариги продовжують загравати з путіним та грабувати країну… У Франції президент чхав на те, що скаже путін і всі інші меркелі з обамами і моментально ввів по всій країні надзвичайний стан у звязку з терактами…”

Вадим Петров, ВК: «Дорогой Франсуа Оланд. Народ Украины крайне обеспокоен произошедшими событиями во Франции. Самое главное не допустить кровопролитной бойни. Люди которые взрывают в Париже здания и людей на стадионах, концертных залах, берут в заложники людей на улицах должны быть услышаны! Их требования нужно уважать! А их особый статус необходимо закрепить поправками в Конституции Франции, предоставив им право создавать “народную милицию” из рядов вооруженного террористического “ополчения”. В этой гражданской войне французский народ должен проявить мудрость и терпимость. Любой конфликт должен решаться мирным путём, путём переговоров.
Именно это Вы требуете от Украины, так почему бы вам, “миротворцам”, не последовать вашим же советам по умиротворению террористов?»

Андрій Кенвуд, ВК: “Вчора ху*ло хотіло підірвати стадіон де грали Франція-Німеччина! Якраз миротворці, які ручкаються з головним терористом на планеті!!! Одумайся, Меркель, скоро в тебе таке буде!! Напустили терористів до себе, а тепер дивуються!”

«ПОЛАГАЮ, Президент Франции должен воспользоваться проверенными рецептами, которые он предлагает нам. Для начала объявить амнистию всем террористам. Затем провести выборы по закону, который обязательно устраивает террористов. Затем разрешить им особые экономические отношения с соседями. И обязательно закрепить эти меры в Конституции Франции. Важно не забыть, что всё это надо делать в одностороннем, с@ка, порядке. Фрау Меркель ему в помощь…» , – пише громадянин Борусевич у Фейсбуці.

Ось так…

una-unso.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я