Новини Українці «захопили» весь п’єдестал Параліміади у 3-й день змагань

Українці «захопили» весь п’єдестал Параліміади у 3-й день змагань

492
0

Вчора в Ріо-де-Жанейро українська збірна завоювали 5 золотих, 4 срібних і 2 бронзових медалі.

Вчора у запливі на 200 метрів комплексним плаванням було свято українського прапора – українці повністю «захопили» п’єдестал пошани. Денис Дубров здобув «золото» подолавши дистанцію зі світовим рекордом за 2 хвилині і 6,87 секунди. Срібна нагорода у Максима Крипака  2:08,10, «бронза»  у Дмитра Ванзенко 2:10,48, пише 7d.rv.ua

Щодо Максима Крипака ця медаль стала 3-ю на Іграх в Ріо, раніше плавець вигравав 2 «золота». А в Дуброва це перше «золото» Паралімпіади, однак у його скарбничці срібна та 2 бронзові нагороди ігор.

На ранок 12 вересня наша збірна має у своїй скарбничці 49 медалей  18 «золотих», 13 «срібних» та 18 «бронзових».