На голову Новини Українського олігарха, який був «касиром» Януковича, суд заочно взяв під варту

Українського олігарха, який був «касиром» Януковича, суд заочно взяв під варту

168
0

Сергій Курченко, як тільки потрапить до рук українських правоохоронців, одразу сяде за грати

Суд задовольнив клопотання Генпрокуратури України про обрання Сергію Курченку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомляє ГПУ, пише 7days-ua

«Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою С. Курченка у створенні та забезпеченні діяльності злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчиненні у її складі низки кримінальних правопорушень, зокрема заволодіння чужим майном, а саме коштами державних та інших банківських установ, державних підприємств паливно-енергетичного сектору економіки в особливо великих розмірах, легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, організації фіктивного підприємництва, тобто створенні та придбанні суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду.

Спричинені злочинною організацією збитки, активним учасником якої є С. Курченко, сягають понад 7 млрд грн. За відповідними фактами йому повідомлено про підозру», — йдеться в повідомленні.

 

З березня 2014 року Сергій Курченко перебуває у міжнародному розшуку.

«Генеральною прокуратурою України та компетентними оперативними підрозділами постійно вживаються заходи щодо забезпечення виконання обов’язкових процесуальних процедур з метою належного здійснення розшуку підозрюваного, у тому числі за сприяння міжнародного бюро Інтерпол та його національного підрозділу в Україні», — запевняють у відомстві.

 

3.01.2017 повторне клопотання Генеральної прокуратури України про обрання Сергію Курченку запобіжного заходу — тримання під вартою — слідчим суддею Печерського районного суду Києва задоволено, про що винесено відповідну ухвалу.

 

«Прокуратурою доведено та слідчим суддею підтверджено відповідність клопотання Генеральної прокуратури України вимогам Кримінального процесуального кодексу України, дотримання стороною обвинувачення вимог закону при подачі клопотання, обґрунтуванні його вимог та наведенні доводів щодо необхідності обрання С. Курченку саме тримання під вартою», — заявили в ГПУ.

Там нагадали, що санкція найтяжчої з інкримінованих підозрюваному статей передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. Також в Генпрокуратурі України запевняють, що «заходи щодо здійснення міжнародного розшуку С. Курченка та притягнення його до кримінальної відповідальності тривають».

 

Нагадаємо, Сергій Курченко, якого вважають «касиром сім’ї» при президенстві Януковича, знаходиться в розшуку. В Україні щодо нього почата процедура заочного засудження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я