На голову Новини У Захарченка відбирають єдине в Україні родовище золота

У Захарченка відбирають єдине в Україні родовище золота

228
0

 Державна служба геології та надр зупинила дію ліцензії «Карпатської рудної компанії», що є близькою до екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, на видобуток золота на єдиному в країні Мужіївському золоторудному родовищі.

 Державна служба геології та надр зупинила дію ліцензії «Карпатської рудної компанії», що є близькою до екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, на видобуток золота на єдиному в країні Мужіївському золоторудному родовищі.

Про це пише Василь Круглов у «Діловій столиці».

У березні цього року за ініціативи прокуратури Закарпатської області Держгеонадра провело перевірку «Карпатської рудної компанії». Ревізори не знайшли у фірми оригінала угоди про користування надрами (а лише завірену копію). Крім того, фірма не переоформила спецдозвіл на користування надрами після реорганізації з ТОВ у ПАТ.

«Карпатська рудна компанія» оскаржує дії Держгеонадра. 11 червня Закарпатський окружний адмінсуд частково задовольнив позов фірми і визнав недійсними шість із 12 приписів держслужби, зроблених у березні. Зауважимо, що ключові пункти, що стосуються переоформлення спецдозволу на користування надрами після реорганізації підприємства, відсутність оригіналу угоди суд не переглянув.

Фірма також оскаржила рішення Держгеонадра про зупинення дії її ліцензії, виданої у 2012 році. Цю справу суд розгляне 24 липня.

Між тим на Мужіївське золоторудне родовище вже претендує компанія Cengart Financial з Британських Віргінських островів, яку раніше пов’язували з колишнім міністром охорони навколишнього природного середовища в уряді Януковича Віктором Джарти. Також родовище може бути цікаве фірмі Zakar Resources, якою раніше керував чиказький бізнесмен українського походження Борис Покрасс.

Запаси Мужіївського золоторудного родовища оцінюються у понад 30 т золота вартістю $1,4 млрд.

Засновником ПАТ «Карпатськаруднакомпанія» є ПАТ «Гірничо-металургійнийкомплекс», засновниками якого значаться ВалерійБредихінтазакарпатськеТОВ «Гірничо-геологічнепідприємство «Бріком», директоромякоготежєБредихін.

Бредихін вважається довіреною особою екс-глави МВС Віталія Захарченка в Україні. Вони разом володіють товарним знаком «Трибушани».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я