На голову Новини У кіпрській фірмі “Вінницягаз” пояснили, чому хочуть підняти тарифи на обслуговування лічильників!

У кіпрській фірмі “Вінницягаз” пояснили, чому хочуть підняти тарифи на обслуговування лічильників!

131
0

20 лютого, у кіпрській ПРИВАТНІЙ компанії «Вінницягаз» пройшла прес-конференція, присвячена питанню газових лічильників.

То якою є ситуація на Вінниччині та від чого залежать встановлення, повірка, ремонт та заміна приладів обліку…

Байки розповідали фінансовий директор компанії Сергій Кібітлевський і комерц. директор Володимир Антошко.

Майже 98% споживачів газу Вінниччини забезпечені індивідуальними газовими лічильниками. Згідно вимог чинного законодавства прилади обліку природного газу мають бути встановлені усім категоріям споживачів до 1 січня 2021 року. ПАТ «Вінницягаз» у строк вкладається.

Близько 46,2 тис. лічильників щороку підлягають повірці. Витрати компанії на дані цілі становлять понад 1,7 млн грн. в рік.

За результатами повірки у 2018 році 42 % приладів обліку, а це майже 20 тисяч лічильників, вибракувані. Половина з них підлягають заміні через непридатність до використання. Для цього потрібно майже 9 млн грн. Ще стільки ж лічильників потребують ремонту, що обійдеться компанії більш як у 4 млн грн.

«Коштів, закладених у тарифі на розподіл природного газу, категорично не вистачає на дані цілі. Згідно діючого тарифу, що не переглядався з 2016 року, витрати «Вінницягаз» на повірку та ремонт лічильників покриваються лише на 35,9 %. Дефіцит річної тарифної виручки становить 3,7 млн грн.» – пояснює фінансовий директор ПАТ «Вінницягаз» Сергій Кібітлевський.

У 2018 році були відремонтовані заводами-виробниками за кошти ПАТ «Вінницягаз» близько 3 тис. лічильників на суму майже 1,5 млн грн. Через недостатність тарифних коштів газорозподільна компанія не в змозі забезпечити безкоштовну заміну та ремонт всіх приладів обліку, які не пройшли повірку.

Згідно плану розвитку підприємства на 2019 рік виділено 5,7 млн грн. інвестицій для заміни 3,5 тис. непридатних лічильників газу, що становить третину від потреби. Ситуацію можна виправити лише за рахунок збільшення тарифу на розподіл природного газу.

Однак населення Вінниччини хвилює зовсім інше: ГРАБІЖНИЦЬКІ ціни на газ та постійне здорожчання комунальних послух…

ХТО за це має відповідати? Явно Гройсман та його корумпована компанія горе-реформаторів!

Ось деякі коментарі з соцмереж:

ольга П…..д

Скільки я живу, я ще не разу не бачила, щоб несправний лічильник газу міняли …. усіх моїх знайомих відправляли купувати самим, а на сьогодні це 1000 грн та більше … Ставили безкоштовно – так, несправний йди купуй …, перевіряли безкоштовно. 
А тут ще гроші на ремонт та заміну, кому ????

На сьогодні це ПРИВАТНА кіпрська оффшорна компанія! ЯК вона стала приватною? ХТО її вкрав у Народу? 
Тому її потрібно НАЦІОНАЛІЗУВАТИ!!!

Людмила П….щук

Цікаво. Ми встановили газові лічильники за свої кошти. Коли лічильник не пройшов повірки, купили новий за 500гр., а тепер ми змушені будемо ще й оплочувати чужі лічильники?

Прочитав, аж закіпів, це коли ви міняли лічильники за свій рахунок? Приходили, знімали, це правда, а далі, що? полежав цей лічильник у вас і сказали що він негодний, а як ви його перевіряли? Показники я свої сфотографував, вони після перевірки не змінилися, то як ви тоді перевіряли?
Слухати не стали, купляй нового, часу я і нервів пожалів, так ви зовсім знахабніли, тепер вам міліони потрібні!
Та ви нас за кого вважаєте, скільки з нас крові пити будите? Чи Порошенко тут винен?
Добре хоч зараз на вас є де поскаржитись, Заявляю відповідально – грабують нас ці ублюдки досі, а павоохоронні органи цього не бачать, чи не хочуть бачити?

Читаючи цей матеріал у мене виникає думка,що “Вінницягаз” відмила непогані кошти,але їм ще мало…
В нашому населеному пункті всі лічильники встановлювалися за кошти споживачів і ті лічильники,які не пройшли повірки були замінені на нові,придбані споживачами..Люстрація тут не допоможе,необхідно з ними діяти більш радикально…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я