На голову Новини У Вінниці створили робочу групу з відродження професійної футбольної команди

У Вінниці створили робочу групу з відродження професійної футбольної команди

169
0

У Вінниці запустили процес відновлення професійного футболу. Сьогодні, 22 січня, відбулося перше засідання робочої групи, яка займатиметься створенням нової футбольної команди Вінниці.

До складу робочої групи увійшли: Ірек Гатауллін – голова Вінницької обласної федерації футболу, Сергій Татусяк – голова ВОО ФСТ «Колос», Роман Аксельрод – проректор з регіонального розвитку Київського національного університету будівництва й архітектури, Дмитро Руденко – президент ФК «Вінниця», Сергій Краєвський – голова комітету фізичної культури і спорту Вінницької міської ради, Сергій Чернявський – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації, Семен Ханук – радник заступника голови Вінницької ОДА з питань спорту, Вадим Кудіяров – президент ФК «Нива», Василь Вовк – президент ФК «15-та громада».

Засідання відбулося з ініціативи І.Гатаулліна. Учасники робочої групи обговорили шляхи відновлення професійного футболу у Вінниці. Як було зазначено, місто має всі шанси отримати потужну професійну команду. Адже у грудні 2015 року футбольні клуби «Нива» і «Вінниця» подали заявки на атестацію у Професійну футбольну лігу.

Учасники групи зазначали, що у зв’язку зі складною економічною ситуацією, обидва клуби навряд чи зможуть функціонувати окремо по одинці. Тому було запропоновано об’єднати потужності обох клубів у новий проект – «Нива-Вінниця». Зокрема, Василь Вовк пообіцяв зайнятися питанням акумулювання інвестицій на утримання команди. Зі свого боку члени робочої групи запропонували кандидатуру В.Вовка на посаду президента новоствореного клубу. Вадим Кудіяров зауважив, що вони готові віддати управління клубом тому, хто вкладатиме в команду найбільше коштів.

– Ми створюємо клуб «Нива-Вінниця» не для того, щоб очолювати його, не для того, заробляти кошти, – ми хочемо відродити професійний футбол і ми хочемо впливати на його розвиток у нашому місті, – сказав Кудіяров.

Вадим додав, що наразі навіть розглядається варіант створення так званої «народної команди», коли кожен бажаючий може стати акціонером клубу. Це дозволяє розширити фінансові можливості клубу і залучити більшу кількість вболівальників. До речі, у ПФЛ є клуби які існують за таким принципом.

Наразі робоча група напрацьовує пропозиції щодо подальших дій у процесі створення клубу «Нива-Вінниця». Також її учасники заявили, що робота триватиме із долученням вінницької мерії та обласної влади.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці відбудеться марш за повернення ПФК «Нива» у професійний футбол.

i-vin

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я