На голову Новини У Вінниці влада незаконно завищила вдвічі тарифи на медичні послуги

У Вінниці влада незаконно завищила вдвічі тарифи на медичні послуги

260
0

 

Охорона здоров’я

22 січня 2013

Днями Вінницький апеляційний адміністративний суд (ВААС) постановив, що виконком Вінницької міської ради перевищив свої повноваження й порушив конституційні норми, завищивши тарифи на платні послуги медичного обслуговування у місті Вінниця вдвічі.

Рішенням ВААС визнано протиправним та скасовано рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради "Про встановлення тарифів на медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями". Колегія суддів рішенням від 10 січня 2013 року у справі № 212/10472/2012 задовольнила апеляційну скаргу заступника прокурора Вінниці, скасувала постанову Ленінського районного суду м. Вінниця, визнала протиправним та скасувала рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради. Суд апеляційної інстанції встановив, що рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради "Про встановлення тарифів на медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями" суперечить вимогам закону та підлягає скасуванню.

У рішенні суду зазначено, що тарифи на платні послуги, які надають лікувально-профілактичні державні й комунальні заклади охорони здоров’я, регулюють (встановлюють) обласні державні адміністрації. Колегія суддів ВААС дійшла висновку, що виконком Вінницької міської ради вийшов за межі своїх повноважень, перебравши на себе функції, які притаманні Вінницькій обласній державній адміністрації, і, як наслідок, порушив конституційні норми. Окрім того, Вінницький апеляційний адміністративний суд констатував, що скасоване рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради дублює тарифи, затверджені розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації від 18 грудня 2009 року № 567, та перевищує встановлені ОДА тарифи більше ніж у два рази.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я