На голову Новини У центрі Києва продавали «святе повітря з чоловічого монастиря»: соцмережі сміються

У центрі Києва продавали «святе повітря з чоловічого монастиря»: соцмережі сміються

166
0

У парку Шевченка, що розташований просто в центрі української столиці, днями стояв дивний намет, де продавали закрите у слоїки «лікувальне» повітря з невизначеного монастиря. За одну таку півлітрову баночку підприємливі «церковники» правили 15 гривень. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написавкиянин Богдан Глоба.

«Це не жарт. Біжу в офіс повз парк Шевченка – стоїть черга до намету із банками. Ну, думаю, мабуть, консервація чи що (хоча місце дивне), підбігаю, а там ікони стоять. Виявилося, черга стоїть за повітрям із чоловічого монастиря!» – дивується автор допису і додає світлину.

«Святе повітря» нібито походить із якогось чоловічого монастиря. Втім, його назва «зашифрована» старослов’янською, тому місце походження дивного краму визначити просто неможливо.

Користувачі соцмережі всіма правдами й неправдами силкувалися все ж відшукати таємничий монастир, але зазнали фіаско.

«Яка назва монастиря? Бо свято-залузького знайти неможливо», «А з жіночого маєте?», «Торгівля повітрям… Рано чи пізно це мусило статися», – пишуть користувачі.

Сам же автор допису не може повірити, що надворі дійсно 2016-й рік, що справедливо, враховуючи як абсурдність самої ідеї, так і локацію, яку обрали «церковники» невідомо якого монастиря.

press-centr.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я