На голову Новини У справі по побиттю Юрія Хорта ніяких зрушень

У справі по побиттю Юрія Хорта ніяких зрушень

105
0

У відділення нейрохірургії 2-ої лікарні потрапив Юрій Хорт, після того, як його побили двоє невідомих.

 Побиття трапилось 3 червня, але потрапити до потерпілого вдалось тільки 5 червня – не дозволяли лікарі, прес-секретар Хорта, та й сам Юрій, через численні травми, не в змозі був давати будь-які коментарі.

Приїхали до нього в лікарню після обіду. В палаті, крім нього, ще один чоловік. В Юрка на руках, шиї та інших частинах тіла – синці та царапини. Обличчя виглядало суцільною гематомою. Якби не був знайомий з ним особисто, не впізнав би. Очі запливли кров’ю та опухли, тому розкривати їх йому важко. Ніс перебитий, дихає важко. Черепно-мозкова травма. Струс головного мозку. Забій ребер.

– Я йшов на роботу звичним для себе маршрутом, коли дійшов до підземного переходу, що біля 29 школи, мене вдарили чимось по голові. Затягли до переходу й почали бити ногами. Далі, я мабуть, відключився, бо вже нічого не пам’ятаю. Бачив, що нападників було двоє, але впізнати навряд чи зможу. Підозрювати когось конкретно не можу, адже «ворогів» за час своє громадської діяльності, нажив чимало. Та й напад вже не перший.

На мої запитання продовжила відповідати Олена Васількова – прес-секретар Юрія Хорта, бо потерпілому, здавалось, було боляче розмовляти.

З її слів, по побиттю Юрія відкрито кримінальну справу по статті 296, ч.2 – хуліганство, що вчинене групою осіб. Однак, поки що, ніяких зрушень по справі немає.

А тим часом, під палатою вишукувалась добряча черга друзів та знайомих Хорта, які прийшли до нього навідатись.

Дівчата та хлопці понаносили Юрку смачненького, аби той набирався сил та швидко одужував, бо треба ж комусь боротись із корупціонерами.

Сам потерпілий згодом напише на своїй сторінці у «Вконтакте»: «Після нейрохірургії доведеться лікувати ожиріння. Дякую всім, хто завалив мене продуктами)».

Чого-чого, а уваги та дружньої підтримки Хорту вистачає.

Сьогодні Юрій, хоч мав би лежати в лікарні, як того вимагають лікарі, прогулюється містом, від уколів відмовився, інколи ночує вдома.
По при все лікарі вимагають ще 8-10 днів стаціонарного лікування.

Незважаючи на побиття та часті погрози, Юрій Хорт не збирається кидати свої революційні справи. В планах у нього створення антикорупційної громадської організації, яка розширить свої повноваження в межах всієї України та будівництво тренувальної бази, де тренуватимуться добровольчі загони патріотів.

 

P.S. Фотографувати або робити відеозйомку потерпілий заборонив.

Андрій Маєвський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я