На голову Новини У розвиток ЖКГ вкладуть мільярди (місцеві чинуши розкрадуть гроші а проблеми залишаться)

У розвиток ЖКГ вкладуть мільярди (місцеві чинуши розкрадуть гроші а проблеми залишаться)

129
0

 На реалізацію 36 заходів у сфері будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку державною програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки передбачено 46,9 млрд грн.

 Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки передбачено 46,9 млрд грн на заходи, які реалізовують в галузях будівництва та житлово-комунального господарства.  Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Мінрегіону.

Більшу частину передбачених коштів – 85%, за словами Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Генадія Темника, планується залучити під державні гарантії, решту – з державного і місцевих бюджетів. Програма передбачає реалізацію 36 заходів у сфері будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку.

«З метою реалізації цих заходів, було проведено низку погоджувальних нарад під головуванням Першого Віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова та Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула. Уже на сьогодні розроблено 19 уніфікованих техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО) на загальну суму 32,5 млрд гривень, які будуть впроваджені у всіх регіонах України. Також вже розроблено ТЕО проектів щодо залучення кредитів під державні гарантії на суму 14,9 млрд гривень. Ці ТЕО передано на опрацювання Укргазбанку, який закріплено за Мінрегіоном, для вирішення питання можливості надання для реалізації цих проектів кредитних коштів», –  наголосив Міністр.

Катерина Ляшевська

Джерело Україна Комунальна

http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/u-rozvitok-zhkg-vkladut-mljardi-32805

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я