На голову Економіка У Коболєва ігнорують укази президента і готують нові ціни на газ!

У Коболєва ігнорують укази президента і готують нові ціни на газ!

1007
0

Схоже, що у відомстві Коболєва вперто ігнорують укази президента і готують нові ціни на газ для українців. У той час, як Зеленський дав вказівку Кабміну зробити все, щоб тарифи не піднімалися, Нафтогаз знову анонсує суттєве подорожчання з 1 грудня цього року!

В команді президента намагаються стримати обіцянку знижувати тарифи. Але схоже, у відомстві Коболєва не згодні втрачати надприбутки через обіцянки Зеленського!

«У Нафтогазі буквально перед початком опалювального сезону, мають намір піднести українцям неприємний сюрприз. Йдеться про різке підвищення ціни на газ. У компанії мають намір повернути показники ціни за один куб газу на рівень 9,7 грн, тобто до верхньої межі, яку встановив Кабмін. Таким чином за комуналку доведеться віддавати на кілька сотень, а кому-то і тисяч більше, ніж минулої зими », – йдеться в повідомленні.

«У Нафтогазі практично на 100% впевнені в необхідності повернення ціни до попереднього рівня, а саме 9 700 за тисячу кубічних метрів», – повідомив експерт.

Крім цього, в Кабінеті міністрів також ігнорують укази президента. І для того, щоб по-більше заробити на жителях багатоквартирних будинків, приготували новий проект.

«За словами Землянського в Кабінеті міністрів також прийняли рішення про граничний розмір комунальних платежів в багатоквартирних будинках. Новий проект постанови має назву «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування в розрахунку на одного абонента для комунальних послуг споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами», – повідомляє видання.

Схоже, що в планах чиновників встановлювати не мінімальний, а максимальний тариф для населення!

«В даному документі уряд планує визначити максимальний розмір оплати за обслуговування з боку виконавця щодо кожної конкретної комунальної послуги виходячи з підписаного договору. Таким чином в уряді хочуть перестрахуватися від багатотисячних платіжок, які могли приходити українцям в минулому році », – пояснив експерт.

Президент Володимир Зеленський поки ні як коментував цю ініціативу, яка дуже схожа на підступний бізнес-план. Залишається сподіватися, що в цьому питанні, глава держави буде на боці українців, як заявлений ним слуга Народу…

Джерело