На голову Новини У Києві міліція вилучила велику партію зброї та вибухівки

У Києві міліція вилучила велику партію зброї та вибухівки

167
0

 У Києві з незаконного обігу вилучено значну кількість електродетонаторів до вибухової речовини, кілька видів пістолетів, понад чотири тисячі патронів до вогнепальної зброї різних калібрів.

 У Києві з незаконного обігу вилучено значну кількість електродетонаторів до вибухової речовини, кілька видів пістолетів, понад чотири тисячі патронів до вогнепальної зброї різних калібрів.

Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС в Києві.

Слідчим відділом Святошинського районного управління міліції столиці спільно з СБУ та районною прокуратурою затримано громадян, причетних до незаконного обігу та збуту вибухових речовин і вогнепальної зброї на території України.

Правоохоронці задокументували протиправну діяльність групи, затримали фігурантів та вилучили вибухову речовину і вогнепальну зброю, які вони збували. Їхня загальна вартість становить понад 700 тисяч гривень.

«Служителі закону, щоб викрити зловмисників, провели ряд оперативних закупівель. В результаті, вперше в Україні змогли «купити» 2 кг вибухової речовини підвищеної потужності – ПЕП-500 (пластид)», – йдеться в повідомленні.

За словами першого заступника начальника Святошинського райуправління Олега Сліпчука, правоохоронці вилучили з незаконного обігу значну кількість електродетонаторів до вибухової речовини, близько десяти одиниць пістолетів-кулеметів іноземного виробництва Скорпіон, пістолети марки ТТ, Наган, більше чотирьох тисяч патронів до вогнепальної зброї різних калібрів, а також грошові кошти, отримані у результаті незаконної діяльності, у розмірі більше 250 тисяч гривень.

Затримані особи раніше не потрапляли в поле зору правоохоронців. Клієнтів вони підшукували серед знавців вогнепальної зброї, а перевозили свій небезпечний «товар» по території столиці та області на престижних автомобілях іноземного виробництва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я