На голову Новини У Франції протестують проти реформи трудового законодавства.

У Франції протестують проти реформи трудового законодавства.

111
0

У Франції в середу проходять понад 140 демонстрацій і страйків на знак протесту проти підготовки реформи трудового законодавства, ініційованої прем’єр-міністром Мануелем Вальсом і розробленої міністром праці Міріям ель-Хомрі.

Текст законопроекту мали представити на нараді міністрів сьогодні, але через тиск з боку профспілок обговорення перенесли на 24 березня. Прo це повідомляє LB.ua

 За даними соцопитувань, 7 із 10 французів виступають проти ухвалення реформи.  У рамках законопроекту зміни стосуватимуться, зокрема, 35-годинного робочого тижня, який вважають одним з ключових досягнень французької соціальної системи. Французький уряд стверджує, що реформа стимулюватиме підприємства наймати більше працівників. У свою чергу, профспілки вважають, що зміни підірвуть права робітників.

 Варто зазначити, що у Франції уважно стежать за тим, щоб працівники дотримувалися 35-годинного робочого тижня, й обов’язково доплачують у разі понаднормової роботи, час якої теж обмежено 44 годинами на тиждень. 

Окрім того, кожен співробітник повинен мати мінімально 11 годин відпочинку між робочими днями. У разі порушень, компанію, чи то державну, чи то приватну, очікують великі штрафи за порушення прав працівників.

LB.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я