Новини У Брюсселі через забруднене повітря громадський транспорт буде безкоштовним! АУ, Гройсман?

У Брюсселі через забруднене повітря громадський транспорт буде безкоштовним! АУ, Гройсман?

524
0

Регіональний уряд Брюсселя затвердив надзвичайні правила, які дозволять пасажирам користуватися громадським транспортом безкоштовно в періоди високого забруднення повітря.

Надзвичайні правила починають діяти, коли середня концентрація забруднюючих речовин досягне від 51 до 70 міліграмів на кубічний метр протягом 24-годинного періоду.

Під час дії надзвичайних правил поїздки у всіх сервісах підприємства-оператора громадського транспорту Брюсселя STIB (метро, трамваях та автобусах) та користування системою прокату велосипедів Villo! будуть безкоштовними протягом фіксованого часу.

Інші заходи у надзвичайний період включають зниження обмежень швидкості і заборона на спалювання дрів, якщо тільки вони не є єдиним джерелом опалення для домашніх господарств.

Громадяни зможуть стежити за рівнем якості повітря на веб-сайті в режимі реального часу і в новому додатку для мобільних телефонів.

АУ, Гройсман, а наскільки чисте повітря в українських містах?

У його рідній Вінниці вода точно нечиста! Це довела громадська експертиза, зроблена з ініціативи місцевих активістів у незалежній професійній лабораторії. А от керівництво Вінницяводоканалу вкотре бреше, що все добре…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я