На голову Економіка Тимошенко Юлі Путін давав гроші на виборчу кампанію, і продовжує це робити!!!

Тимошенко Юлі Путін давав гроші на виборчу кампанію, і продовжує це робити!!!

119
0

Тимошенко “здає” Україну!!! Розслідування – Кремль давав їй гроші на виборчу кампанію, і продовжує це робити!!!

А піар-компанія Юлі працює за кремлівськими методичками!

У Тимошенко працюють за кремлівськими методичками — радник Порошенка

Майбутньому кандидату у президенти і колишньому прем’єру Юлії Тимошенко пишуть рекламу за кремлівськими методичками.

Про це у Facebook заявив радник президента, волонтер Юрій Бірюков.

Він опублікував фото бігборда Тимошенко з написом «Нова народна конституція» і нагадав про минулі пропозиції «організовувати народні референдуми, використовуючи народне ЦВК і народні фінансові фонди».

«Тепер вона щосили піарить народну конституцію. Наступним кроком чекаємо народних мерів, народних губернаторів.

Юлефани, ви порадили б їй кремлівські методички не так тупо копіювати, хоч якусь фантазію проявляти», — написав Бірюков.

Гриценко заявив про брудну атаку з боку Тимошенко

Колишній міністр оборони Анатолій Гриценко каже, що екс-прем’єру Юлії Тимошенко не уникнути дебатів із ним.

Майбутній кандидат у президенти, колишній міністр оборони Анатолій Гриценко заявляє про початок брудних атак на себе з боку штабу Юлії Тимошенко. Про це він розповів в інтерв’ю.

На запитання про домовленості ненападу з іншими політиками Гриценко відповів: «З Порошенком щось підписувати немає сенсу, я знаю його позицію. З Юлією Тимошенко у нас перед парламентськими виборами 2014 року були такі домовленості, але вони порушувалися. Зараз я бачу атаку з її штабу — в особах, в меседжах. Поки що публічно не реагую, але це брудно і підло».

«Співробітники її штабу розсилають бруд про мене і членів моєї сім’ї. Члени керівництва партії розповсюджують брехню. Ми звикли, не вперше», — додав він.

Також Гриценко заявив, що Тимошенко не уникнути дебатів із ним.

«Якщо зараз за опитуваннями вона перша, а я другий, то ми, маючи протилежні позиції, зобов’язані їх до людей донести. І як люди вирішать, так і буде. По-моєму, це чесно і відверто», — заявив він.

«Пам’ятайте 2009 рік? Той момент, коли у Юлії Володимирівни був схожий проект Конституції, підготовлений спільно з Партією регіонів. За кадром були Віктор Медведчук, Олександр Лавринович, Віктор Янукович. Вони вже домовилися, розписали посади. А потім раз — на Трійцю Янукович передумав. Але в історії та спроба залишилася.

Зараз та історія повторюється. Я послухав «Новий курс» Тимошенко — і при тому, що там все було подано публічно і привабливо, як на мене, ключове зі сказаного — це знову канцлер замість президента, знову розширена роль парламентського (олігархічного) «междусобойчика», замість всенародно обраного президента. Я категорично проти цього», — сказав Гриценко.

Британський політолог розкрив схему фінансування Тимошенко Кремлем

Кремль фінансово підтримував виборчу кампанію Юлії Тимошенко в 2010 році через схему з покупкою корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД).

Про це в ефірі «Прямого» в програмі «Ситуація» Тараса Березовця заявив британський і канадський політолог українського походження Тарас Кузьо.

Кузьо раніше розповів «Лівому берегу», що сайт WikiLeaks опублікував внутрішній лист посольства США в Україні, в якому говорилося про підозрілий угоду між українськими і російськими олігархами. Західні дипломати вважали, що продаж ІСД була включена в угоду Тимошенко-Путіна, укладену під час газових переговорів у січні 2009 року, що призвело до висновку Україною газового контракту з гіршими умовами в Європі.

«Індустріальний союз Донбасу» був проданий російським олігархам, які отримали кредити від «Зовнішекономбанку», де голова наглядової ради банку президент Путін. Ми розуміємо, що олігархи на Росії знаходяться під контролем президента вже давно, завжди були в якості посередників. Вони робили те, що влада змушувала їх робити «, — пояснив політолог.

Він зазначив, що олігархи Сергій Тарута і Віталій Гайдук, яким належав ІСД, довше фінансово підтримували лідера «Батьківщини», а під час виборів 2010 року вони надали в центрі Києва виборчого штабу Тимошенко в користування престижний готель Hyatt.

Також в США викликало підозру ряд подій, що вказувало на причетність Кремля до фінансування Тимошенко.

«Це збігається: продаж і вибори. У січні 2009 року підписали газовий контракт — ми про це контракті знаємо. У кінці 2009 року продається ІСД, а потім вибори в січні 2010 року. Це, як писалося в американської дипломатичної ноті в посольстві, було пов’язано . Пам’ятайте, в той час виборчий штаб Тимошенко був в готелі Hyatt, а це Тарута і Гайдук. На іншій стороні вулиці був штаб Януковича — в готелі Ахметова «, — сказав політолог.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я