На голову Новини Топ-10 кращих українських соціальних мереж, які допоможуть замінити “Вконтакте”

Топ-10 кращих українських соціальних мереж, які допоможуть замінити “Вконтакте”

800
0

З середи, 17 травня, такі популярні соціальні мережі, як “Вконтакте” і “Однокласники” стали заборонені на території України завдяки указу президента.

Відомо, що українці використовували ці сайти для спілкування з друзями, перегляду цікавої інформації в групах, прослуховування музики і т.д.Передбачається, що з блокуванням російських соціальних мереж активність в українських соцмережах повинна зрости, що дасть хороший поштовх до розвитку даного напрямку в Україні, передають Українські Новини.

Вашій увазі пропонується топ-10 кращих українських соціальних сайтів, з яких ви можете вибрати зручний для себе формат.

1. UkrOpen

Українська соціальна мережа, яка була створена повністю з нуля і є унікальною, як заявляють розробники. Соціальна мережа пропонує все ті можливості, які доступні з заборонених тепер “Вконтакте” і “Однокласниках”. Особливість цієї соцмережі в тому, що в неї вбудована спеціальна пошукова система, яка дозволяє бути в курсі останніх подій і обговорювати їх з іншими користувачами. Зареєструватися можна за 13 років.

2. Ц.укр

Соціальна мережа на українському домені, який розшифровується як “Це – Україна”. Мережа була створена киянином Михайлом Гриненко і має важливу на сьогодні особливість. У ній є можливість в пару кліків перенести важливу інформацію з “Вконтакте” на свій профіль в “Ц.укр”.

3. Ukrface

Український аналог Facebook + “Вконтакте”. Візуально дуже схоже на ці соцмережі, що полегшить перехід людей на цю платформу. “Родзинка” соціальної мережі – це можливість використовувати сайт кримськотатарською мовою.

4. “Українці”

Одна з перший українських соцмереж, але, на жаль, не дуже вдала. З моменту створення в 2009 році, вона зуміла зібрати лише 20 тисяч користувачів, які потенційно можуть скористатися тільки текст. Можливості слухати музику і дивитися відео тут немає. Також відсутня стрічка новин.

5. вреале

Інтернет-спільнота, основна мета якого надати можливості і зручні інструменти для спілкування, розваги та самоосвіти.Існують спільноти за інтересами, також можна знайти групи деяких цікавих подій.

6. VsiTut.com

Волонтерський інтернет-проект, який створений для об’єднання патріотів з усієї України. Він абсолютно незалежний і не є проектом будь-якої політичної партії. Сайт оновлюється щомісяця і доступний для просто гостям.

7. FamalyUA

Розробники запевняють, що створили відмінну соціальну мережу, об’єднавши найпопулярніші сайти для спілкування

8. Сусіди

Соціальна мережа, яку робили на противагу “Вконтакте” і “Однокласників”. Проте, на головній сторінці сайту є можливість поділитися цим сайтом в конкуруючих соціальних мережах.

9. Yachudo

“Я – чудо” українська соціальна мережа, орієнтована на українських та англомовних користувачів, адже російську мову в соцмережі відсутня. Дизайн відрізняється від інших соцмереж, також відсутній розділ з музикою. 

10. GooGooDoo

Соціальна мережа з приємним і інтуїтивно зрозумілим дизайном призначена для спілкування з друзями та однодумцями.Користувачам пропонується безліч вбудованих модулів, які допоможуть організувати процес навчання, роботи і продати товари.

Як повідомлялося рaніше, в Україні набув чинності указ президента Петра Порошенка про введення в дію рішення Ради Національної безпеки і оборони про санкції проти 1 228 фізичних та 468 юридичних осіб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я