На голову Новини Терористи знищили шахту в Донецьку: Майже 300 гірняків лишилися під землею

Терористи знищили шахту в Донецьку: Майже 300 гірняків лишилися під землею

118
0

Крім того, у Київському районі Донецька зараз проблеми зі світлом, теплом і водою.

Сьогодні приблизно о 05:00 проросійські найманці потужно вдарили по Авдіївці та околицям окупованого Донецька з мінометів і “Градів”. Бойовики били з боку “Ашану”: було випущено вісім пакетів снарядів РСЗВ: два – лягло на шахті ім. Засядька, чотири – по Авдіївці. У “міністерстві оборони “ДНР” заявляють, що шахта імені Засядька знеструмлена, під землею заблоковано 203 гірника, повідомляють Патріоти України.

Зараз окупанти намагаються евакуювати гірників. Місцеві “МНС”-ники намагаються підключити генератори і підняти вугільників нагору. Місцеві жителі пишуть, що найманці вдарили по шахті у 05:00, один зі снарядів ліг на підстанцію. “На даний момент заблоковані 270 шахтарів під землею…”, – кажуть місцеві.

У Київському районі Донецька зараз проблеми зі світлом, теплом і водою. Крім цього, в захопленому бойовиками місті повністю знищена міні-котельня селища депо Донецьк-Північний. “З кладовища щойно виїхало 4 гаубиці і 4 “Уралу” з ящиками з-під бк., дорога туди закрита стоять орки., вночі з кладовища працювали “Гради”, “Проросійські терористи всю ніч ведуть обстріл Авдіївки з “Градів” з житлових районів Донецька, два пакета впало в Київському районі”, “О 6 ранку Авдіївка прийняла на себе 4 пакету “Граду”: без води, світла, тепла і сну, в підвалах в мороз. е*учий #рузкимир”, – пишуть мешканці в мережі.

Бойовики ведуть обстріли. Скріншот

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я