Політика “Термінове звернення”. Що сьогодні розповів Путін

“Термінове звернення”. Що сьогодні розповів Путін

302
0

Глава Кремля назвав напад на Україну спробою “зупинити війну”. У цьому, за його словами, весь сенс російської “спецоперації”.

Напередодні російські пропагандисти анонсували, що їхній лідер Володимир Путін вийде до росіян із новим “терміновим зверненням”. Вони очікували, що президент РФ оголосить нову хвилю мобілізації, адже в Росії заявляють, що хочуть збільшити армію до півтора мільйона людей. Американський інститут вивчення війни припустив, що сьогодні Путін міг офіційно оголосити війну Україні.

Однак сьогодні глава Кремля невиразно повторив свої старі тези про “ситуацію” в Україні та вкотре змінив мету повномасштабного вторгнення.

“Заяви” Путіна

У ході сьогоднішньої прес-конференції Путін заявив, що ввів свою армію на територію нашої держави, щоб “закінчити геноцид на Донбасі” і знову послався на “історичну приналежність” українських територій Росії.

“Все, що ми робимо сьогодні, у тому числі і спеціальна військова операція, – це потрібно для того, щоб зупинити війну та захистити наших людей. Людей, які проживають на тих територіях, які історично російські… Ну, зараз не вдаватимемося в подробиці, зараз не час і не місце. РФ принаймні примирилася з цією подією, незважаючи на те, що це історично наші території, але ми примирилися історично з цим…” – сказав російський диктатор.

“По суті, повномасштабні бойові дії на Донбасі з 2014 року не припинялися – із застосуванням важкої техніки, артилерії, танків та авіації. Це все відбувалося”, – сказав він.

За словами Путіна, все, що робить зараз Росія, зокрема “спецоперація”, є спробою припинити війну.

“Ось у чому сенс нашої операції. І захистити наших людей, які там, на цих територіях проживають”, – наголосив Путін.

За словами Путіна, після Майдану в 2013 році Росія вирішила “надати допомогу кримчанам”, а потім “наступили події на Донбасі”, забувши сказати, що саме Росія і почала військові дії в Донецькій та Луганській областях.

Путін стверджує, що київська влада “почала по суті винищувати людей, які проживали на цих територіях – лише за те, що вони вважають себе пов’язаними з російською культурою, з російською мовою та з традиціями свого народу, своїх предків”.

“Ми довго терпіли, довго намагалися домовитися. Як з’ясовується зараз, нас просто водили за ніс, обманювали. Не вперше з нами таке відбувається і трапляється. Проте ми зробили все можливе для того, щоб врегулювати цю ситуацію мирними засобами. Зараз стало очевидним, що це за визначенням було неможливо”, – нарік Путін.

За його словами, в цей час “противник готувався до того, щоб перевести весь цей конфлікт у гостру та гарячу фазу”.

“Нічого нам не залишалося, крім того, що ми робимо зараз”, – резюмував глава російського режиму.

Прозріння не буде

Така заява Путіна передбачувана і демонструє, що Росія має на меті тільки війну, вважає радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.

“Путін дуже передбачуваний у своєму “оруелізмі”: “СВО” – це спроба припинити війну… Війна – це мир… Рабство – це свобода… Окуповані землі Донбасу – це історична частина Росії під дикою назвою “Л/ДНР””, – повідомив Подоляк.

Радник голови ОП вважає, що російський президент “прозріння не матиме”.

“Переговори неможливі. Росія націлена лише на війну”, – резюмував він.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я