Анонси подій Розповіли про формат проведення Водохреща на Вінниччині під час війни

Розповіли про формат проведення Водохреща на Вінниччині під час війни

295
0
 • Комендантська година з 00.00 до 05.00 не змінюватиметься.
 • При оголошенні сповіщення про повітряну тривогу, всі учасники заходів зобов’язані переміститись в найближчі укриття.

   18 січня відбулась міжвідомча нарада представників військової адміністрації та правоохоронців Вінниччини з членами ради церков та релігійних об’єднань, щодо дотримання обмежень воєнного стану під час проведення богослужінь з нагоди святкування Хрещення Господнього. Про це повідомляють в обласному главку поліції.Розповіли про формат проведення Водохреща на Вінниччині під час війни

  Охорону публічної безпеки та правопорядку на Вінниччині забезпечуватимуть піші та автопатрулі поліції, крім того, працюватимуть спільні наряди з представниками силових відомств регіону. Маршрути патрулювання наближені до культових споруд, а на визначених місцях купання будуть чергові бригади медиків та рятувальників.

  Під час зустрічі представники силових структур та релігійних громад узгодили питання взаємодії щодо забезпечення публічної безпеки під час відзначення Водохреща.

  Учасники розуміють бажання вірян взяти участь у заходах, однак, встановлені рішенням начальника обласної військової адміністрації обмеження не скасовуються.

  Комендантська година з 00.00 до 05.00 не змінюватиметься. Саме тому, 19 січня початок служби не раніше 06.00 години. При оголошенні сповіщення про повітряну тривогу, всі учасники заходів зобов’язані переміститись в найближчі укриття.

  Правоохоронці наголосили на важливості дотримання обмежень. Такі заходи націлені на безпеку городян та можливість виконання правоохоронцями поставлених завдань.

  — Закликаємо громадян дотримуватись правопорядку та про усі випадки протиправних дій повідомляти поліцейським або за номером 102, — наголошують у поліції.

  #ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я