На голову Новини Телеканал «24» шукає журналістів для проекту розслідувань

Телеканал «24» шукає журналістів для проекту розслідувань

821
0

Телеканал новин «24» запускає власний проект розслідувань і збирає для нього команду: журналістів і редактора. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Телеканал новин «24» запускає власний проект розслідувань і збирає для нього команду: журналістів і редактора. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

 

Тематика розслідувань у новому проекті буде широкою, але основний акцент робитиметься на зловживаннях в органах влади, нецільовому використанні державних коштів та матеріальному забезпеченні армії.

«Телеканал шукає як талановитих журналістів, так і креативного, амбітного і відповідального редактора проекту», – уточнили на телеканалі.
Вимоги до кандидатів:

– вища освіта;

– досвід роботи в жанрі розслідування;

– добре розуміння політичних та соціальних процесів у країні;

– вміння шукати цікаві теми, вести їх, докопуватися до суті;

– налагодження роботи з джерелами інформації;

– вміння цікаво, за канонами драматургії, викладати матеріал;

– відповідальність;

– оперативність;

– стресостійкість;

– комунікабельність;

– готовність працювати понаднормово та у вихідні дні.

Резюме потрібно надсилати на e-mail: robota24@24tv.com.ua. До резюме необхідно додати посилання на власні відеоматеріали в жанрі розслідування.

У темі листа необхідно вказати, ким ви бачите себе в команді телеканалу «24» : журналіст/розслідування чи редактор/розслідування.
Нагадаємо, телеканал «24» також працює над запуском власного політичного ток-шоу оригінального формату, для якого будує студію. За словами генерального директора каналу Романа Андрейка, керівництво каналу уважно вивчає поведінку ядра глядацької аудиторії каналу, якою є 45-річні чоловіки. Ім’я ведучого наразі невідоме. «Я схильний до того, щоб це були іменні ток-шоу», – зазначав пан Андрейко.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я