На голову Новини Суд просять визнати «беркут» поза законом

Суд просять визнати «беркут» поза законом

204
0

 Анатолій Гриценко та адвокат Станіслав Батрин подали до Окружного адміністративного суду міста Києва на спецпідпрозділ МВС «Беркут».

 Анатолій Гриценко та адвокат Станіслав Батрин подали до Окружного адміністративного суду міста Києва на спецпідпрозділ МВС «Беркут».
Зокрема, суд просять визнати спецпризначенців поза законом та заборонити бійцям стріляти.

У позові зокрема вимагається:

1. Визнати протиправним і нечинним наказ МВС України від 18.05.2004 р. № 529 “Про затвердження Положення про підрозділ міліції особливого призначення “Беркут”.

2. Визнати протиправним і нечинним наказ МВС України від 24.10.2013 р. № 1011 «Про затвердження Положення про спеціальний підрозділ міліції громадської безпеки „Беркут”.

3.Визнати відсутність компетенції підрозділу міліції “Беркут”.

Також подана окрема заява, яка має бути розглянута вже завтра, в якій позивачі просять на час розгляду справи в суді зупинити дію наказів, якими керується спецпідрозділ «Беркут»; заборонити службовцям спеціального підрозділу «Беркут» перебування на територіях і об’єктах у місті Києві, за виключенням територій і об’єктів, яким надано статус таких, що мають особливе народногосподарське значення або які постраждали від стихійного лиха, екологічного забруднення, катастрофи; заборонити службовцям спеціального підрозділу «Беркут» застосовувати спеціальні засоби та зброю по відношенню до громадян України, іноземців, осіб без громадянства, які перебувають на територіях по вул. Банковій, вул. Грушевського, вул. Богомольця, Європейській площі, Майдані Незалежності, парк «Хрещатик» та на інших територіях міста Києва й України, – за виключенням випадків самозахисту від посягання на життя державного службовця.

Джерело: УНН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я