На голову Новини Страшно не те, що Росія в д*пі, страшно те, що вона там...

Страшно не те, що Росія в д*пі, страшно те, що вона там почала облаштовуватись

171
0

Підсумки останніх років показали, що у РФ усе добре, коли ціни на нафту не нижче 140-150 доларів за барель.

Свердловський фермер Василь Мельниченко, який прославився в 2013 році на всю країну фразою “рівень дурості в нашому житті перевищив рівень життя”, виступив з новою критичною промовою. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua.

“Не страшно те, що наша країна в дупі, страшно те, що вона почала там облаштовуватися”, — заявив Мельниченко напередодні на підсумковому засіданні Комітету громадянських ініціатив у готелі Національ в Москві. За словами Мельниченка, під час виступу він розповідав присутнім про стан російського села, зачитуючи, зокрема, листи самих селян.

“Наприклад, з села Терпіння Омської області. Ось там пишуть: “Наше село в такому стані, що жодна ядерна війна вже гірше не зробить, а виграти начебто є шанс”, — зачитав по телефону одне з таких звернень Мельниченко.

Фермер сам налаштований досить критично до того, що відбувається в країні. “Підсумки останніх наших років показують, що у нас все добре в країні, якщо діжка нафти коштує 140-150 доларів. Тоді нам нічого і не треба, ні сільського господарства, ні самоврядування – все чудово, — зауважив Мельниченко. — Якщо 50 [доларів], то нічого не виходить. Отже, треба вирішувати щось з європейцями, совісті вони не мають чи що? Треба ні нашим, ні вашим — 130 доларів за діжку — і ми тоді більше ні про що не хвилюємося, не працюємо, і президент хороший у нас”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я