На голову Новини Старші по будинках визначились за кого будуть голосувати на президентських виборах

Старші по будинках визначились за кого будуть голосувати на президентських виборах

241
0

 Чим ближче до виборів, тим менше часу на роздуми кому варто віддати свій голос і головне, чи вартий він/вона цього голосу. Старші по будинках нашого міста визначились зі своїм вибором.

 

Звірьок Григорій, пенсіонер

– Я верю, значит существую. Так гласит известный афоризм. Это мой постулат по жизни, который помогает преодолевать трудности. Уверен, что Украина, наш народ сможет пережить кризис. Естественно, это будет невозможно, если в политических верхах не будет стабильности. Все мы разочарованы тем, что обещания, данные на Майдане в 2004 году лопнули, как мыльный пузырь. Но теперь стало очевидно, что тогда мы ошиблись, призывая голосовать за Ющенко, а не за Тимошенко. Но у нас есть шанс очень скоро исправить это. Поэтому у всех нас нет сомнений, что новым президентом Украины должна стать именно Юлия Владимировна.

 

 

Данилевський Володимир, пенсіонер

– Нынешняя власть должна отказаться от антинародной политики проводимой прежней властью, в том числе «восстановление» ЖКХ только за счет народа, без участия государства. Ведь это может привести к потери доверия народа к правительству и повторному возрождению «Народного Майдана».
Я считаю, что первоочередная задача новой верховной власти – это возрождение экономики и проведение эффективных экономических и политических реформ. По моему убеждению, внедрение в жизнь такой программы может осуществить кандидат в президенты Юлия Тимошенко. Мой голос за нее.

 

 

Кравчук Юлія, пенсіонерка

 

– Я жителька мікрорайону «Вишенька», біля мого будинку прямо на шкільному стадіоні міська влада розгорнула будівництво багатоповерхового будинку.
Ми, з мешканцями прилеглих будинків, ведемо боротьбу із забудовниками більше чим пів року. Втомились страшено. Звертались скрізь, куди тільки можна: і до депутатів міської ради, і до депутатів Верховної Ради, а ще до міського голови, прокуратури, суду… скрізь нам ставлять палки в колеса.
Ми зібрали сотні підписів місцевих жителів, які теж проти того, щоб забудовували єдиний, фактично на три школи, стадіон.
Ці підписи ми розіслали усім, хто міг би хоч якось втрутитись у провладне свавілля і допомогти нам зберегти шкільний стадіон.
Відгукнулось на нашу біду небагато. Серед тих небагатьох була Юлія Тимошенко. Вона ствердно заявила, що не дасть забудовувати шкільні стадіони, не дасть руйнувати спортивні майданчики, бо нашій країні потрібні здорові діти, здорова нація.
Я впевнена в тому, що вона нам, жителям Вінниці, і таким же жителям країни, що опинились в подібній ситуації, допоможе!
Вона зупинить свавілля міських чиновників, які готові залишити дітей єдиного стадіону аби заробити побільше грошенят.
Юлія Тимошенко вступиться за біди простих українців, вона не залишить нас в біді. Тому тільки її я бачу президентом України.

 

Меховська Зінаїда

 

– Я чітко вирішила для себе, що на виборах підтримуватиму лише Юлію Володимирівну. Я завжди була прихильна до її політики. Вона молодець, за скільки років її політичної кар’єри, я жодного разу в ній не розчарувалась. А скільки вона тортур пройшла, скільки натерпілась. Її здоров’я добряче похитнулось, але не зважаючи на це Юлія Володимирівна не здалась й планує далі боротись за нас з вами і за щасливу долю нашою країни. До того ж вона лідер світового масштабу, тому з легкістю знайде спільну мову і зі Сходом і із Заходом, і з Європою…, та й Росію на місце поставить.

 

 

Римар Людмила, пенсіонерка


– Юля Тимошенко виведе країну з кризи і не дасть її поділити Путіну. Вона щира патріотка і любить свою державу. До того ж вона дуже вольова жінка саме таких людей не вистачае в нашій державі. Я вірю в те, що їй небайдуже, а головне в те, що в її команді є люди, які переймаються долею України. Вірю в те, що вона також усвідомлює, що талановиті діти та молодь – це квиток в завтрашній день, з його викликами, труднощами та радощами. Головне, щоб хороших людей було більше.Тримаймося, Україна переможе!

 

 

Бондарчук Віктор

 

– Рахую, що президентом ні в якому разі не повинен стати олігарх. Адже тоді ця людина буде прив’язана до свого бізнесу і думатиме в першу чергу як вирішити свої бізнесові питання, а проблеми України стануть для такого президента на другий план.
Колись Лукашенко сказав: «Якщо син президента – займається бізнесом, чекай біди!». І він правий, що з цього виходить ми вже бачили й відчули на своїй шкурі.
Порошенко ж так і не продав «Рошен», то хіба він буде думати як повернути Україні Крим, він лиш переживатиме як йому свою солодку корпорацію розширити. Українцям після Януковича залишився золотий батон, а після Порошенка залишиться золотий струдель із діамантовою начинкою.
Тимошенко називає олігархів «раковою пухлиною» України. Вона з ними боротиметься і в решті решт вилікує нашу країну. Я за неї.

 

 

Фаренюк Олена, пенсіонерка

– Я свій вибір на користь Юлі давно зробила, тепер закликаю кожного не помилитись зі своїм вибором. Хіба можна знайти серед усіх кандидатів більш вольову та впевнену людину, чим Юлія Тимошенко? Вона вже пройшла вогонь і мідні труди. Її хотів посадити до в’язниці Кучма, Янукович хоч і посадив, та не знав за що. А вона все стерпіла й не припиняє війну за щасливу долю України. Справжня патріотка своєї країни.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я